Последние новости
Домой / Мир / Facebook можуть оштрафувати на $660,000 за співпрацю з Cambridge Analytica

Facebook можуть оштрафувати на $660,000 за співпрацю з Cambridge Analytica

Компанію Facebook можуть оштрафувати на суму понад 660 тисяч доларів США через співпрацю з компанією Cambridge Analytica, після якої стався витік даних користувачів.

Про це пише Радіо Свобода.

Як повідомило 10 липня Британське управління Уповноваженого з питань інформації, з боку Facebook виявлено порушення Закону про захист даних 1998 року.

“Розслідування ICO дійшло висновку, що Facebook порушив закон, не захищаючи інформацію людей. Також було встановлено, що компанія не змогла продемонструвати, як інші люди збирали дані”, – йдеться у повідомленні управляння.

Компанія Facebook може відреагувати на зауваження Уповноваженого з питань інформації, після цього буде ухвалене остаточне рішення щодо штрафу.

Як повідомлялось, Facebook потрапив у скандал через те, що британська консалтингова фірма Cambridge Analytica, що працювала на Дональда Трампа на виборах у США 2016 рпкоу, неправомірно отримала доступ до особистої інформації 87 мільйонів користувачів Facebook.

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг визнав, що в його компанії не достатньо відповідально поставилися до безпеки, що призвело до неналежного використання персональних даних громадян.

22 травня на слуханні у Європарламенті Цукерберг запевнив, що компанія вживає заходи для унеможливлення втручання зовнішніх гравців у національні вибори в Європі та у вибори до Європейського парламенту.

Восени 2017 року, через скандал із втручанням Росії у президентські вибори США у 2016 році, Facebook замислився про зміну підходу до політичної реклами до виборім губернаторів і в Конгрес США восени 2018 року.

джерело

Смотрите также

100 днів якщо простоїть, вже перемога буде: правда про Кримський міст розбурхала мережу

Скандальновідомий Кримський міст за прогнозами Аркадія Ротенберга простоїть ще століття Голова ради директорів компанії «Стройгазмонтаж» …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *