Домой / Новости / “Алкашка” Гонтарева приголомшила зовнішністю, на вигляд 73 роки: Жах, невже закодувати

“Алкашка” Гонтарева приголомшила зовнішністю, на вигляд 73 роки: Жах, невже закодувати

Екс-глава НБУ Валерія Гонтарєва на щорічному форумі YES трохи поспілкувалася з журналістами і розповіла секрет свого схуднення

У Валерії Гонтаревої журналісти «Української правди» поцікавилися, як вона сприймає увесь той шквал негативу в її адресу, яким рясніє інтернет, на що вона відповіла:

-Та немає ніякого негативу! Ви читаєте тих тролів, які спеціально пишуть для дискредитації влади в цій країні.

З приводу негативного ставлення до екс-глави НБУ під час її роботи на високопоставленої посади, вона відповіла, що цей негатив її оточував з першого дня роботи, і вона жила в ньому протягом всіх трьох років.

Впоратись їй з такою непростою ситуацією, допомагали спорт, здоровий спосіб життя і здорове харчування.

На питання журналіста, в чому секрет її гарної форми, Гонтарева відповіла:

– Секрет – це здоровий спосіб життя, це сон, це спорт. Я такий і була. Але три роки в Національному банку – це було дуже важко, тому що коли ти спиш по 5:00, і ти не можеш не тільки про спорт подумати, але і про харчування не знаєш якщо згадати … Тому ЗСЖ – наше все!

Однак, не все так райдужно сприйняли “зміни” екс-глави НБУ. Багато наполегливо бачать в Гонтаревої людину, яка зловживає спиртними напоями.

Екс-глава Національного банку Валерія Гонтарева стала стартапером, створивши компанію “Медікіт”, яка являє собою онлайн-майданчик, що об’єднує пацієнтів і лікарів. Компанія буде пропонувати пацієнтам миттєву онлайн-консультацію лікарів, а також виклик лікаря додому через інтернет.

Сама Гонтарева відмовилася розповідати про деталі проекту.

На сайті “Медікіт” зазначено, що місія компанії – “створити екосистему діджитал медицини, яка забезпечить комунікацію між учасниками, стандартизацію процесів, накопичення і систематизацію інформації в єдиному місці”.

Лікарям обіцяють додатковий дохід 24/7 з оплатою кожної телеконсультації. Як саме це відбуватиметься і хто зможе зареєструватися на майданчику, “Медікіт» не пояснює.

Публічна презентація платформи намічена на листопад 2018 року, відзначається на її сайті.

Юридично Гонтарева не має відношення до проекту. У компанії “Медікіт” два засновника – її син Антон Гонтарев і Світлана Кириченко, яка працювала в структурах компанії ICU з 2008 по 2010 рік.

Як відомо, Гонтарева продала Костянтину Стеценко і Макарові Пасенюку свою частку в ICU перед призначенням в Нацбанк в 2014 році. Антон Гонтарев і Кириченко вклали в статутний капітал “Медікіт” по 5 млн грн. Сама компанія зареєстрована 12 січня 2018 року. Кириченко відмовилася говорити про свою участь в компанії. У ICU повідомили, що не мають до проекту ніякого відношення.

Директором “Meдiкiт” з 14 квітня 2018 значиться Руслан Кравець – колишній заступник директора Департаменту стратегії та реформування НБУ.

джерело

Смотрите также

В столице Сомали взорвали военных: 14 жертв

В Могадишо произошли два мощных взрыва. Один из них прогремел перед дворцом главы государства. В …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x