Домой / Новости / Армія на початку 2014 не могла захистити країну, я тоді казав неправду — Турчинов

Армія на початку 2014 не могла захистити країну, я тоді казав неправду — Турчинов

Українська армія на початку 2014 року не мала достатніх сил, аби відбити агресію Російської Федерації.

Про це секретар Ради національної безпеки та оборони України сказав в ексклюзивному інтерв’ю Громадському.

«Армія на початку 2014 не могла захистити країну, я тоді казав неправду, що в нас сильні Збройні сили», —сказав Турчинов.

Секретар Ради нацбезпеки зізнався: заявляв, що українська армія здатна захистити країну, аби не допустити паніки і виграти час.

«Хочуть війни тільки хворі люди, нормальні люди війни не хочуть. Коли почалась російська агресія в Криму наші Збройні сили, на превеликий жаль, не були здатні дати відсіч, вони не були здатні виконати накази і хоча би обороняти місця дислокації і використовувати зброю для оборони. Навіть цей наказ не виконувався», — сказав Турчинов.

«Коли б я вийшов і поскаржився на військових, що вони нездатні вас захистити — був би психоз. Я брав увесь негатив на себе, я розповідав, що в нас сильні Збройні сили, хоча це була чесно кажучи неправда. Це була брехня. Нам Київ тоді не було чим захистити», — додав секретар РНБО.

Турчинов також сказав, що коли почалась війна на Донбасі, а армія ще не була готова — «прийшлось кидати в бій непідготовані добровольчі батальйони. І багато хлопців — героїв України загинули, і саме їхня кров і їхній героїзм зупинили ворога на Сході».

Джерело

Смотрите также

В Литве зафиксировали рекордное число украинцев

Граждане Украины, России и Беларуси составляют почти 85% всех иностранцев, проживающих в Литве. Граждане Украины …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x