Домой / Новости / Бойовики викрали десятки дітей, готують страшне: усі деталі

Бойовики викрали десятки дітей, готують страшне: усі деталі

Терористи викрали кілька десятків дітей для проведення найстрашнішої провокації

Про це повідомляють місцеві журналісти.

Так, для проведення провокацій із застосуванням хімічної зброї, були викрадені 22 дитини з батьками.

Більше того, стверджують журналісти, в одній з тюрьм терористів знаходиться група дітей-сиріт, яких планують використовувати для зйомок летальних сцен.

При цьому місцеві стверджують, що спроби проведення аналогічних провокацій вже були зафіксовані в одному з населених пунктів.

Звернемо увагу, що мова йде про терористів в Сирії. Саме вони викрали десятки людей з населених пунктів Берна, Зерба і зайтана, неподалік від Алеппо.

Додамо, сирійські військово-повітряні сили і Військово-космічні сили Росії відновили авіаційні удари по населених пунктах в провінції Хама і на півночі провінції Ідліб. Атака сталася 8 вересня. Як повідомляють сирійські ЗМІ, в результаті нападу загинуло, як мінімум, 5 мирних жителів.

За запевненням президента Сирії Башара Асада, авіаудари наносилися по скупченням бойовиків опозиції і супротивників існуючого режиму.

Тільки на Ідліб авіація скинула близько 60 бомб протягом тригодинної військової операції. В результаті атаки в провінції загинуло двоє дітей.

Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини, назвав ще більше число ударів по Ідлібу – 90.

Цілями авіації були позиції повстанців. Однак, деякі з них були порожні, повідомляє керівник центру Рамі Абдель Рахман.

Голова Управління цивільної оборони Ідліб («Білі каски») Мустафа Хадж Юсуф повідомив, що вибухи було чути з самого ранку. У результаті ударів по заходу, південно-захід Ідліб і північ Хами з початку вересня загинули 26 мирних громадян, 51 отримав поранення.

Раніше повідомлялося про страшний день в історії Сирії, коли «Ісламська держава» організувала серію вибухів на території країни. Це сталося 25 липня.

Скоординовані напади терористів ІДІЛ в провінції Сувейді призвели до масової загибелі людей за один день протягом останніх місяців. В результаті нападів терористів-смертників на півдні Сирії загинули 156 осіб. Ця серія вибухів є найбільшим нападом бойовиків «Ісламського держави» в історії Сирії.

Згідно з повідомленням, в самому місті, принаймні, два смертники підірвали себе: один поруч з ринком, а другий в сусідньому районі, сказали на державному телебаченні. У результаті самопідриву смертника на ринку в сирійському місті Ес-Сувейді і подальших нападів терористів на найближчі села, загинули вже щонайменше 50 і отримали поранення мінімум 78 осіб.

Смотрите также

США просят союзников в Европе направить военных в Сирию − СМИ

Американский лидер оставит 200 военных на северо-востоке Сирии, если страны ЕС направят туда около 1500 …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x