Домой / Новости / Чому ноутбуки HP часто ламаються: розкриті помилки виробників

Чому ноутбуки HP часто ламаються: розкриті помилки виробників

Компанія HP випускає ноутбуки, які відрізняються продуктивністю, надійністю, тривалою автономною роботою, а також частими поломками

Варто відзначити, що ускладнене розбирання корпусу, за рахунок чого досить складно підібратися до системи охолодження. Зважаючи на це, чистка ноутбука HP від ​​пилу ускладнюється, тому і трапляються часті поломки відеосистеми.

Основними ознаками поломки відеокарти є: розмите зображення, некоректне відображення відео, поява білих смуг на екрані або ж екран повністю білий.

HP

Якщо регулярно не очищати свій ноутбук від пилу, то уникнути перегріву не вдасться. І тоді ремонт ноутбука буде просто необхідний.

Нерідко з ладу виходить південний міст. Основними симптомами несправності південного моста ноутбука HP прийнято вважати: мимовільне вимикання ноутбука, зависання системи, неполадки маніпуляторів, система не може побачити жорсткий диск (HDD).

До слова, Politeka писала про HP ноутбуки, вони часто ламаються: виявлені причини несправностей. Навіть високоякісна техніка HP з потужними деталями і відмінними характеристиками може прийти в несправність.

Як кажуть експерти, найбільш вразливим місцем даного бренду є дисплей, а саме матриця ноутбука Hp. Це може бути незначна поломка, яка легко усувається в сервісному центрі або ж серйозна несправність, яка може спричинити за собою повну заміну деталі.

Вже якийсь час HP втрачає більше грошей, ніж заробляє, а це значить, що прийшов час скорочувати витрати. Для корпорацій такого масштабу фраза «скоротити витрати» означає звільнення співробітників. Продаж певних активів не є довгостроковим рішенням, але може відстрочити звільнення.

HP попрощається c 11-16 тис. співробітників. У компанії працюють 317 500 чоловік і якщо корпорація звільнить 16 тис., то кількість працівників наблизиться до 300 тис. Згідно керівництву Hewlett-Packard, цей крок – частина довгострокового плану, який розрахований на реанімацію компанії.

Смотрите также

Участники «желтых жилетов» ворвались в тюрьму

Около 50 участников акции «желтых жилетов» прорвались на территорию тюрьмы в городе Дижон на востоке …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x