Домой / Новости / Те, про що мовчить влада: Чому паспорт потрібно негайно міняти вже зараз — пояснення юриста

Те, про що мовчить влада: Чому паспорт потрібно негайно міняти вже зараз — пояснення юриста

Я Вам дещо скажу, про що усі дуже чемно мовчать. І на державному, і на місцевому рівнях і ЗМІ.
Чи знаєте ви, що в Україні уже рік, як змінено вік для ОБОВ’ЯЗКОВОГО оформлення паспорта?

Раніше — 16 років. Тепер — 14 років. Хоча про це вже багато людей і знає. Але є тьма таких, що або не знають взагалі, або думають, що це так собі, щось проміжне, якийсь тимчасовий документик, а вже у 16 ніби буде справжній паспорт. Фіга з з два. Не буде. Це ЗАМІСТЬ в 16 тепер — в 14. Це одне.

І друге. Усі громадяни України ЗОБОВ’ЯЗАНІ ЗАМІНИТИ свої теперішні паспорти на нові id картки (пластикові паспорти) до 01 січня 2020 року!!!

О! Залишилось ще цілих 2 роки, скажете ви.

Ви думаєте, що це багато? Якщо Ви так думаєте, то пригадайте собі, що зараз робиться із закордонними паспортами. А без внутрішнього нового паспорта з 01 січня 2020 року ви навіть довідку про склад сім’ї не отримаєте

Чому мовчать? Ну, по-перше ажіотаж у грудні 2019 року і цілодобові черги чиновнику завжди будуть на руку.
Але саме головне, тому, що заміна паспортів зараз нікому не вигідна, оскільки вона автоматично потягне за собою наповнення демографічного реєстру.

Тобто, при отримані вами нового паспорта дані про вас будуть внесені у новостворений демографічний електронний вседержавний єдиний реєстр. Тобто відбудеться так званий перепис населення. А це ну просто не вигідно декому.
Пояснюю.

Після наповнення демографічного реєстру виявиться, що кількість населення суттєво зменшилась. А це потягне за собою зміну і статистичних даних, що дуже серйозно вплине на суми дотацій та субвенцій з державного бюджету на місця. Бо вони розраховуються саме від кількості поголів’я.

І друге. Після наповнення демографічного реєстру виборчі списки розсипляться, як карточні будиночки. А це нікому не вигідно до наступних виборів до всіх рівнів влади.

Олена Кутрак,
нотаріус

Смотрите также

США расширили санкции против Венесуэлы

Ограничения касаются пяти граждан страны, в том числе — министра нефтяной промышленности Венесуэлы. Соединенные Штаты …

8 комментариев

 1. «І друге. Усі громадяни України ЗОБОВ’ЯЗАНІ ЗАМІНИТИ свої теперішні паспорти на нові id картки (пластикові паспорти) до 01 січня 2020 року!!!»

  Ну навіщо ж та так БРЕХАТИ?

  Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»

  Розділ V
  ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ

  1. Документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, видані до дня набрання чинності цим Законом, є чинними до закінчення строку їх дії та не підлягають обов’язковій заміні.

 2. Андрій

  Ну а як же ж:
  https://dmsu.gov.ua/faq/pasport-gromadyanina-ukrajni-id-kartka/chi-obovyazkovo-zaminyuvati-pasport-knizhechku-na-id-kartku.html
  Можна якесь посилання на офіційний ресурс, де чітко вказано, що звичайні паспорти стануть не дійсними?
  Чи це все лиш фантазія автора?

 3. Микола

  Нема такого нотаріуса а реєстрі. А в статті нема посилань на норми, де таке написано про айдіі карти

 4. Федір Токар

  Нові ID-карти ні до чого не придатні. У них немає чіпа — немає даних. Повний нуль !!! До них ще додають фіговий листок-роздруківку, де хоч якісь дані є. І що тепер? Я маю здавати свій нормальний паспорт, щоб отримати це каліцтво? І ще й гроші заплатити?

 5. це лише фантазія автора

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x