Домой / Новости / Депутат РФ потрапив у жорсткий інтим-скандал

Депутат РФ потрапив у жорсткий інтим-скандал

Парламентарій написав відповідну заяву правоохоронцям

Любовний скандал з побиттям депутата Держдуми від ЛДПР і глави комітету з економічної політики нижньої палати парламенту Росії 49-річний Сергія Жигарьова доповнився новими подробицями.

24-річна модель Ольга Сінтюрева «вполювала» Жигарьова близько року тому. Політик закидав дівчину дорогими подарунками – шуби-коштовності-мерседеси та інші радощі життя. Щоправда, Жигарьов був одружений і навіть мав трьох дітей.

Згідно з декларацією, депутат ніяк не підходив на роль багатого коханця – за рік він заробив 4,2 млн рублів. До слова, його дружина заробила 26 млн.

Бурхливий роман політика і татарської красуні закінчився в лютому. Всі вмовляння і обіцянки Жігарьова Ольга вже не слухала і зникла у напрямку молодого кавказця Тимура. Подарунки Жигарьова, ясна річ, дівчина залишила собі.

Мабуть, образа занадто заїла ЛДПР-вівця, так як той зажадав все подароване повернути. Зустрітися домовилися в одному з московських ресторанів. Коли на подарованому «Мерседесі» під’їхали до будинку красуні, до авто підбіг новий залицяльник моделі, витягнув депутата з машини і почав бити руками і ногами. Сама Сінтюрева спостерігала за цим з авто, проте не втручалася – мужики самі розберуться.

Після побиття депутат, як ні в чому не бувало, сів в машину, за кермом якої сиділа колишня коханка. Сам викликав «Швидку». Писати заяву в поліцію відмовився. Але через кілька днів все ж прийшов до правоохоронців.

Зараз поліцейські шукають палкого кавказця, але не тільки за побиття. За версією московських правоохоронців, разом з Сінтюревою вони проникли в готель, де проживав на той момент друг депутата, зламали в номері сейф і забрали 20 млн рублів і 35 тис. доларів. Камери зафіксували дівчину і хлопця в коридорі готелю.

Стверджують, що Жигарев призначив зустріч Сінтюревій відразу ж після зникнення грошей.

Сама ж Ольга від всіх звинувачень відмовляється, мовляв, нічого не бачив, нікуди не ходила ні з яким кавказцем. Але про роман з депутатом не приховує, відзначаючи, що довгий час жила з ним.

джерело

Смотрите также

Луценко передал дело Тимошенко в САП

Генпрокурор Украины, Юрий Луценко, сообщил, что заявление от «Центра Протидії Коррупції» (ЦПК), о возможном совершении …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x