Домой / Новости / До Криму увірвався дефіцит: замість ковбаси пропонують “спробувати” туалетний папір, фото

До Криму увірвався дефіцит: замість ковбаси пропонують “спробувати” туалетний папір, фото

В окупованому Росією Криму, в Євпаторії, в супермаркетах в холодильних камерах замість продуктів харчування лежить туалетний папір

На ситуацію звернув увагу блогер Кримських бандерівець в Twitter.

«Крим. В Євпаторійському супермаркеті «Фуршет» в холодильні камери розмістили туалетний папір. Жителі міста відразу згадали совок, коли таким чином приховували дефіцит товарів. «Ось побудують міст», говорили вони», – написав він.

У коментарях під постом блогера коментатори писали, що вони сумнівалися, що Крим ще буде проситися в Україну, але після побаченого усі думки про це пропали.

«Побаченим абсолютно задоволений, скоро замість паперу будуть камені лежати, ну ті, що з неба. А я ще сумнівався, що назад проситися будуть. Тепер абсолютно впевнений. Будуть, ще як будуть! Слава Україні!», «Тепер вся Україна точно почне лікті кусати, що в 2014-му не лягла під Москву разом з Кримом», «Так там папір туалетний найперший дефіцит був», – написали вони.

Раніше повідомлялося, що росіяни скаржаться на тотальну бідність в Криму. Багато хто відзначає, що після захоплення півострова окупантами жити стало просто ні на що. При цьому, деякі все ще вірять в заяви Росії про те, що нібито в Криму малозабезпеченим роздають безкоштовно нові будинки. На ситуацію звернула увагу користувач RoksolanaToday & Крим на своїй сторінці в Twitter.

“А я в 2014 чула, що кожному кримчанину Росіюшка подарує по яхті, як у Абрамовича! І знаєте, не обманула ж Росіюшка! Моя, наприклад, в дельті Салгира пришвартований…”, – іронічно підписала вона свій пост. При цьому, опублікувала скріншот з пабліка Севастополя.

На ньому видно, як хлопець, описуючи бідне життя своєї сім’ї (мама і бабуся), сподівається на те, що країна-окупант надасть йому новий будинок в Криму. При цьому, він відзначає, що інформацію про нібито таких соціальних програмах “десь чув”.

Смотрите также

Луценко передал дело Тимошенко в САП

Генпрокурор Украины, Юрий Луценко, сообщил, что заявление от «Центра Протидії Коррупції» (ЦПК), о возможном совершении …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x