Последние новости
Домой / Журнал / Екс-регіоналка навчить українців «працювати ротом»

Екс-регіоналка навчить українців «працювати ротом»

Колишній депутат Верховної Ради України від «Партії регіонів» Олена Бондаренко відкрила курси ораторського майстерності.

Про це вона повідомила в Facebook.

Бондаренко зазначила, що створює Школу публічних виступів “Перемагай з Переконуй”. Екс-нардеп викладатиме свій авторський інтенсивний курс з ораторської майстерності.

«Нова сторінка в моєму житті – мій авторський інтенсивний курс з ораторської майстерності! Тренерів по красномовству, риториці, ораторському мистецтву і публічних виступів – безліч. А практикуючих на великих аудиторіях і в жорстких дискусіях – одиниці. Вирішила ділитися досвідом”, – розповіла Бондаренко.

Повідомляється, що даний курс передбачає два дні навчання і розрахований на 20 осіб.

«Даний курс орієнтовано на тих людей, хто хоче навчитися справлятися з хвилюванням і виступати на публіці без страху, бажає стати спікером, здатним залучити і підкорити будь-яку аудиторію, а також навчитися грамотно і зв’язно викладати свою позицію під час виступів, впливаючи на співрозмовника з допомогою слів і жестів», – зазначила екс-політик.

Нагадаємо, колишній народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко в ефірі одного з телеканалів назвала війну на Донбасі громадянської.

“Це саме громадянська війна. Вам брешуть, що це війна з Росією! Вам брешуть щодо ворогів і друзів України”, – стверджує Бондаренко.

Джерело

Смотрите также

Росія випробовує на українцях нову зброю, таке на Донбасі побачили вперше

Російські окупанти на Донбасі отримали новітні засоби протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби від РФ Про …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *