Домой / Новости / Екс-регіоналка навчить українців «працювати ротом»

Екс-регіоналка навчить українців «працювати ротом»

Колишній депутат Верховної Ради України від «Партії регіонів» Олена Бондаренко відкрила курси ораторського майстерності.

Про це вона повідомила в Facebook.

Бондаренко зазначила, що створює Школу публічних виступів “Перемагай з Переконуй”. Екс-нардеп викладатиме свій авторський інтенсивний курс з ораторської майстерності.

«Нова сторінка в моєму житті – мій авторський інтенсивний курс з ораторської майстерності! Тренерів по красномовству, риториці, ораторському мистецтву і публічних виступів – безліч. А практикуючих на великих аудиторіях і в жорстких дискусіях – одиниці. Вирішила ділитися досвідом”, – розповіла Бондаренко.

Повідомляється, що даний курс передбачає два дні навчання і розрахований на 20 осіб.

«Даний курс орієнтовано на тих людей, хто хоче навчитися справлятися з хвилюванням і виступати на публіці без страху, бажає стати спікером, здатним залучити і підкорити будь-яку аудиторію, а також навчитися грамотно і зв’язно викладати свою позицію під час виступів, впливаючи на співрозмовника з допомогою слів і жестів», – зазначила екс-політик.

Нагадаємо, колишній народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко в ефірі одного з телеканалів назвала війну на Донбасі громадянської.

“Це саме громадянська війна. Вам брешуть, що це війна з Росією! Вам брешуть щодо ворогів і друзів України”, – стверджує Бондаренко.

Джерело

Смотрите также

В Гданьске хоронят убитого мэра Адамовича

В Гданьске хоронят мэра Павла Адамовича, который умер вследствие покушения. В Гданьске в субботу, 19 …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x