Домой / Власть / Голова Укроборонпрому пішов у відставку

Голова Укроборонпрому пішов у відставку

Генеральний директор ДП «Укроборонпром» Роман Романов пішов у відставку.

Про це він повідомив у своїй заяві на сайті Укроборонпрому.

 «Я прийняв рішення залишити свою посаду очільника ДК «Укроборонпром». Заяву про це я написав ще у минулому році, сподіваюсь, що президент України Петро Порошенко підтримає моє рішення», — написав Романов.

Він розповів, що за 3,5 роки його керівництва відомство передало Збройним силам України, Нацгвардії та іншим силовим формуванням більше 16 тисяч одиниць озброєння та військової техніки за 100% виконаним Державним оборонним замовленням.

«Це понад 12,5 млрд грн сплачених податків до бюджетів всіх рівнів, в той час, коли у рамках Державного оборонного замовлення «Укроборонпром» отримав 11,7 млрд грн», — наголосив Романов.

Він зазначив, що в період його керівництва, Укроборонпром перестав співпрацювати із Росією.

«Запущена на повну потужність програма імпортозаміщення, з майже 500 приватними підприємствами по всій Україні, які замінили комплектуючі з РФ. Ми досягли результативних домовленостей з провідними компаніями з США, Німеччини, Канади, Великобританії, Польщі та багатьох інших країн по всьому світу. Деякі з них вже залучені до взаємовигідної співпраці, а про інші стане відомо вже найближчим часом», — зазначив Романов.

Джерело

Смотрите также

Стало известно, когда ожидать массовый запуск электронного билета в Киеве

Массовый запуск единого электронного билета в общественном транспорте в Киеве анонсируют в ближайшее время. Об …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x