Домой / Новости / Хімічні викиди в Криму: в МЗС розповіли, як РФ цинічно намагається використати катастрофу на півострові

Хімічні викиди в Криму: в МЗС розповіли, як РФ цинічно намагається використати катастрофу на півострові

Україна не має наміру підписувати контракт на поставку води, в якому Крим вказаний як частина Російської Федерації

Як заявив глава МЗС України Павло Клімкін, Росія зараз намагається використати екологічну катастрофу на півострові, щоб на міжнародному рівні змусити Київ відновити поставки води до Криму.

“Росія розкручує цю ситуацію на міжнародних майданчиках, піднімаючи питання непостачання води в Крим. Кремль намагається загорнути це питання в гуманітарну обгортку”, – заявив він.

За словами Клімкіна, Україна підготувала звернення до Організації про заборону хімічної зброї через катастрофу на півострові, яка була спровокована заводом “Титан”.

Відомо, що зараз представники МОЗ та Мінекології займаються збором інформації: підкріплення цього звернення фактами і результатами всіляких експертиз щодо рівня забруднення на території півострова.

“Україна знає про всі фейкові плани щодо запуску водопостачання. Ми ніколи не дозволимо Кремлю це зробити. Україна ніколи не буде поставляти воду за контрактом, якщо Крим там вказано як частина Росії”, – підсумував Клімкін.

Також повідомлялося, що 27 серпня на півночі Криму стався викид в атмосферу невідомої речовини. У зв’язку з ризиком виникнення екологічної катастрофи «Кримський титан» має призупинили виробництво на два тижні, починаючи з 10 вересня.

Окупаційна влада евакуювала дітей з Армянська в санаторії на узбережжі. Президент України Петро Порошенко доручив прем’єру Володимиру Гройсману підготувати умови для оздоровлення дітей з Армянська в Херсонській області.

Смотрите также

В Киеве осквернили памятник воинам АТО

Памятник постоянно подвергается нападениям вандалов В Святошинском районе Киева облили краской памятник воинам АТО. Об …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x