Домой / Новости / Луценко сумує: проти Лукаш знято всі обвинувачення

Луценко сумує: проти Лукаш знято всі обвинувачення

Генпрокуратура України не знайшла доказів скоєння злочинів колишнім міністром юстиції України Оленою Лукаш. Про це в ефірі каналу ZIK сказав генпрокурор України Юрій Луценко, передає Корупція.Інфо

«На жаль, діяльність департаменту Горбатюка (очолюваний Сергієм Горбатюком департамент спецрозслідувань ГПУ. – «ГОРДОН») не привела до знаходження доказів її вини. Я не знаю, чи це правильно, але маю зізнатися, що в часи революції (Революції гідності. – «ГОРДОН») я дуже погано ставився з політичної та людської точки зору до пані Лукаш. Але як генпрокурор, я маю керуватися не емоціями, а доказами. А доказів її вини слідство поки що не здобуло. Уже три заступники генпрокурора відмовилися підписувати обвинувальний акт щодо Лукаш через недостатність доказової бази. Але зняття її із санкційного списку нічого не означає, оскільки у неї нічого не було заарештовано», – сказав Луценко.

Лукаш була міністром юстиції України з липня 2013 року до лютого 2014-го. У листопаді 2015 року її затримали. Лукаш оголосили про підозру за фактом розкрадання коштів держбюджету в розмірі 2,5 млн грн, а також у скоєнні службового підроблення, що призвело до тяжких наслідків.

Спочатку суд заарештував її з правом виходу під заставу (заставу за неї було внесено), але наприкінці грудня Солом’янський суд Києва відмовив прокуратурі в продовження обмежувальних заходів стосовно екс-міністра. Лукаш кілька разів заявляла, що ГПУ припинила слідство у кримінальному провадженні проти неї.

Смотрите также

В столице Сомали взорвали военных: 14 жертв

В Могадишо произошли два мощных взрыва. Один из них прогремел перед дворцом главы государства. В …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x