Домой / Новости / На Хрещатику перехожим на голови посипалися камені, Кличко бездіє: кадри НП

На Хрещатику перехожим на голови посипалися камені, Кличко бездіє: кадри НП

У самому центрі Києва, на Хрещатику, стався несподіваний «каменепад». Стало відомо, як на НП відреагували столичні чиновники

Як повідомляє Знай.юа, у вівторок, 20 листопада, з будинку, розташованого за адресою Хрещатик 34, прямо на пішохідну зону посипалося каміння. Небезпечна будівля розташована прямо поруч з будівлею КМДА.

Примітно, що навіть наступного дня – 21 листопада – на місці події залишилося каміння і повсть, що обвалилися з будівлі.

«Сьогодні вранці приходила з віником жінка і змела все в купку. Потім вона пішла в сторону будівлі міської адміністрації – ми подумали, що це була їх прибиральниця. Звичайно, це смішні дії в такій ситуації … Тут не замітати треба, а зробити так, щоб більше зверху не летіло!», – розповіли працівники одного з місцевих магазинів.

За їхніми словами, вчора до них заходило багато людей зі скаргами на погану огорожу навколо небезпечного місця.

Продавці також розповіли, що уламки каміння падали з будівлі з самого ранку, а під вечір «каменепад» тільки посилився.

«Коли я йшов додому, спеціально підійшов ближче подивитися – і каміння, і войлоку стало майже вдвічі більше. Але ніяких робочих або комунальників поруч так і не з’явилося», – розповів один з працівників.

У КМДА поки ніяк не прокоментували цей інцидент.

джерело

Смотрите также

На Нотр-Дам собрали миллиард евро — СМИ

Запущен интернет-портал, через который можно сделать пожертвования на восстановление собора. Сумма пожертвований, обещанных на восстановление …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x