Домой / Новости / Нібіру зводить народ з розуму: деградації людства не уникнути

Нібіру зводить народ з розуму: деградації людства не уникнути

Ділки та брехуни розносять відомості про планету Нібіру, ​​заробляючи гроші на паніці довірливих громадян по всьому світу

Загадкова планета Х не тільки лякає людей по всьому світу, вона перетворилася в бізнес-ідею, яка приносить чималі гроші.

У США вже відкрилося казино, в якому розігрується пошук прибульців з Нібіру, ​​а в великих інтернет-магазинах можна купити ювелірні прикраси із зображенням “Зірки смерті”. Гірський кришталь, кварц, космічне залізо і срібло використовуються для створення незвичайних браслетів, перснів і кольє, навіяних Нібіру.

Не відстають від ювелірів і туроператори: вони вже склали маршрути по місцях, де були помічені планета Х і супутні їй НЛО. Штати Вісконсін і Нью-Мексико в США, пустеля Наска в Перу манять тепер не тільки уфологів, але і мандрівників, повідомляє VistaNews.

Психологи по-різному оцінюють нову тенденцію: з одного боку, таким способом можна позбутися від фобій, пов’язаних з кінцем світу, вважають одні фахівці. Інші ж підкреслюють, що вразливі громадяни з нестійкою психікою можуть зациклитися на цій темі і легко дійти до параної і шизофренії.

Цього року уфологи неодноразово передбачали точну дату кінця світу, який нібито відбудеться через наблизився до землі планети Нібіру. Конспірології впевнені, що NASA і інші провідні аерокосмічні агентства приховують від людей правду і людство незабаром загине. При цьому астрономи заперечують, що до нашої планети рухається небесне тіло, здатне занапастити життя на Землі.

Також раніше повідомлялося, що планета смерті знову з’явилася в полі зору, залишивши на нічному небі кривавий слід.

Конспірології б’ють на сполох – загроза від смертоносної Нібіру нікуди не зникла.

Тільки днями уфологи були впевнені, що Планета Х більше не становить небезпеки. Вони стверджували, що «великий брат» Землі Юпітер підірвав смертоносну Нібіру. Гравітаційна міць газового гіганта повинна була скорегувати апокаліптичну траєкторію польоту планети смерті. Але Юпітер випадково перестарався і знищив Планету Х.

джерело

Смотрите также

В Киеве осквернили памятник воинам АТО

Памятник постоянно подвергается нападениям вандалов В Святошинском районе Киева облили краской памятник воинам АТО. Об …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x