Домой / Новости / Нові поблажки для «євробляхерів»

Нові поблажки для «євробляхерів»

У команді президента Володимира Зеленського хочуть піти на нову поступку для власників «євроблях» і відтермінувати введення штрафів за їзду на нерозмитнених авто до кінця 2019 року, водночас «євробляхерів» попереджають, що така відстрочка буде останньою.

Зокрема, активісти, які представляють інтереси «бляхерів», хочуть не тільки перенести термін введення штрафів, а й змінити формулу розрахунку акцизу, про це пише Обозреватель.

Хоча, згідно з чинним законодавством, уже у травні поліція повинна була оголосити полювання на порушників. Проте період для розмитнення продовжили, тому власники «євроблях» так і не платять штрафи, але й не поспішають оформляти свої авто.

Юрист Олександр Плахотник вважає: ті, хто дійсно хотіли легалізувати свої автомобілі, зробили це ще в перші три місяці після ухвалення закону, коли діяла 50%-ва знижка на акциз.

Зазначимо, що закон, який знизив розмір акцизів і посилив штрафи, розробляла глава комітету з питань податкової політики Ніна Южаніна. Змінити його з урахуванням абсолютної більшості «Слуги народу» буде не важко. Тому це рішення, як і багато інших, залежатиме від позиції Зеленського.

«Крім термінів, у команді глави держави претензій до документу не мають. Активісти ГО «Авто Євро Сила» пішли далі – вони хочуть не тільки змістити терміни, але й скасувати коефіцієнт віку. І якщо Зеленський піде на такий крок, в країну задешево зможуть привозити старі авто, а всі легальні імпортери опиняться під ударом», – йдеться в матеріалі.

Пізніше стало відомо, що в Міністерстві внутрішніх справ не вважають за доцільне продовжувати мораторій на штрафи для авто на єврономерах.

Які штрафи введуть:

  • за водіння авто на єврономерах – 8500 грн;
  • повторне протягом року керування «євробляхою» – 17 000 грн і заборона на водіння протягом року;
  • якщо затримав розмитнення на термін до 1 доби – 170 грн;
  • від 1 до 10 діб – 340 грн;
  • від 10 до 20 діб – 8500 грн;
  • від 20 до 30 діб – 85 000 грн;
  • від 30 діб – 170 000 грн.

Джерело

Смотрите также

В Китае заявили о переломном моменте в борьбе с коронавирусом

Накануне а стране зарегистрирован рекордный показатель выздоровевших за день, который впервые превысил количество заболевших. В …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x