Домой / Новости / Почалися масові обшуки, особливо українців: що відбувається на Керченському мосту

Почалися масові обшуки, особливо українців: що відбувається на Керченському мосту

На Кримському мосту помітили аномальну активність місцевої поліції

Правоохоронці масово зупиняють автобуси, проводять огляд особистих речей з металошукачами, перевіряють паспорти.

Про це повідомляє місцевий блогер Леонід Кузьмін, за його словами, останавалівают громадський транспорт і оглядають особисті речі.

Керченский мост

«Якщо є підозри, сумки розкриваються на огляд, і тільки після цього автобус може їхати далі», – заявив блогер.

Крім того, перевіряють навіть тих проезжаюхік, які їдуть з боку Краснодарського краю. У той же час українців оглядають ретельніше, перевіряють по базах даних, шукають, чи не знаходяться вони в будь-яких списках.

Блогер також зазначив, що Кримський міст не виправдовує надії місцевих жителів – не знизилися ціни ні на продукти, ні на інші продукти.

«Тепер у людей нова ідея – будівництво залізничних колій на мосту. Може, тоді стане краще », – написав блогер в коментарях на сайті одного з українських видань.

Види анексованого Криму останнім часом все частіше нагадують кадри з фантастичних фільмів жахів. В останні тижні таким стало озеро Табачук під Керчю. Там з 18,7 квадратних кілометра загальної площі «водойми» водою покрито не більше 10%.

Зараз на поверхні озера знаходиться соляна кірка, під якою в мулі живуть червоні, рожеві, фіолетові мікроскопічні організми. Через них озеро в залежності від сонячних променів і часу доби приймає то білий, то рожевий, то фіолетово-бордовий колір.

Якщо ж додати до цього звуки шумливою солі і газів грязьових вулканів, то цілком можна буде знімати і фільми жахів.

джерело

Смотрите также

Луценко передал дело Тимошенко в САП

Генпрокурор Украины, Юрий Луценко, сообщил, что заявление от «Центра Протидії Коррупції» (ЦПК), о возможном совершении …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x