Домой / Новости / Погода на 10 серпня: сухо і тепло, проте синоптики нагадують про небезпеку

Погода на 10 серпня: сухо і тепло, проте синоптики нагадують про небезпеку

Погода на 10 серпня 2018 року в Україні все ще буде зумовлена дією антициклону

Саме завдяки йому на території нашої країни наразі встановилася приємна літня погода з не надто високою температурою повітря та відсутністю гроз і опадів. Попри це синоптики нагадують про те, що подібні погодні умови спричинили зростання рівня пожежної небезпеки в Україні, який наразі майже у всіх регіонах, за виключенням західних областей, є надзвичайно високим. Тож українцям варто бути вкрай обережними.

Сонячно і тепло буде 10 серпня на заході України. Вночі повітря прогріється до +14-16 градусів, вдень +28-30. На Закарпатті традиційно буде більш спекотно – до +33.

В Карпатах цієї п’ятниці також не очікується опадів. В гірській місцевості повітря прогріється до +14-16 вночі та +28-30 вдень. Малохмарно.

На території північних областей також відчуватиметься дія антициклону. Він принесе сюди теплу і сонячну погоду. +12-14 вночі, +26-28 вдень.

Сухо і сонячно буде 10 серпня на сході України. Вночі стовпчик термометра підніметься до +12-14 градусів, вдень +25-27.

Аналогічні погодні умови спостерігатимуть сьогодні і в центрі. Буде малохмарно і без опадів. Нічна температура +14-16 градусів, денна +28-30.

На півдні пануватиме справжнє літо – +16-18 вночі, +28-30 вдень.

Тепло і сухо буде 10 серпня і у Криму. Вночі на півострові повітря прогріється до +17-19 градусів, вдень +26-28.

Погода в Києві сьогодні сприятиме відпочинку на свіжому повітрі. Нічна температура +17-19, денна +26-28 градусів, без опадів, малохмарно.

Максимальною температура повітря в Києві 9 серпня була у 1992 році – +34.7 градусів, мінімальною – у 1891 році – лише +9.2.

За народним календарем сьогодні – Прохора-Пархмени. Свято названо на честь обраних апостолами учнів: Прохора і Пармена. Цього дня вшановували ковалів, бо їх у кожному селі вважали майже чаклунами за їхню здатність приборкувати вогонь і метал. А ще говорили, що вони здатні накувати щастя.

кузнец

Також 10 серпня збирали врожай груш, картоплі та викопували цибульки тюльпанів. Вважалося, що на Прохора не потрібно затівати жодних обмінів або продажу, бо всі кошти, які вдасться виручити цього дня, не принесуть користі.

Народні прикмети 10 серпня

Дощ 10 серпня – буде тривала негода.
Рясна роса на Прохора – до сонячної погоди.
Хмари пливуть високо – до гарної погоди.

джерело

Смотрите также

Луценко передал дело Тимошенко в САП

Генпрокурор Украины, Юрий Луценко, сообщил, что заявление от «Центра Протидії Коррупції» (ЦПК), о возможном совершении …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x