Домой / Новости / Поліція показала Семенченка з сумками під ВР. Той пояснив, що в них

Поліція показала Семенченка з сумками під ВР. Той пояснив, що в них

Правоохоронці показали відеозапис, на якому народний депутат фракції «Самопоміч» Семен Семенченко виносить сумки з наметового містечка під ВР незадовго до його демонтажу 3 березня.

Відео поліції Києва «Українській правді» надав директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко.

 На відео особа, схожа на депутата Семенченка, виходить з наметового містечка з сумками в руках. За ним йде охоронець з порожніми руками.

Згідно з даними, вказаними на записі, він був зроблений о 06:45 третього березня – приблизно за 40 хвилин до початку слідчих дій в містечку.

Востаннє камера зафіксувала Семенченка біля готелю «Київ».

У коментарі «Українській правді» депутат підтвердив, що виносив сумки, але заперечив заяви очільника МВС, що в сумках нібито була зброя.

Він пояснив, що про те, «що буде штурм, стало відомо напередодні».

«Хлопці (мітингувальники – УП) вирішили залишатися (в наметовому містечку – УП). Я виносив сумки з їхніми особистими речами», – зазначив Семенченко.

За його словами, мітингувальники, яких раніше вже затримували під час попередніх «спроб штурму», говорили, «що пропадали їхні особисті речі, гаманці, що з них знімали шеврони, частина поліції відноситься до їх УБД (посвідчень учасників бойових дій – УП) з особливою ненавистю».

«Щоб цього не сталося, вони просили, щоб я забрав їхні особисті речі, заніс в готелі, а коли їх випустили – їм віддав», – додав депутат.

Він також сказав, що виносив речі з містечка кілька разів.

На питання, чому тільки він, маючи депутатську недоторканність, ніс сумки, Семенченко сказав: «Ніс тільки я, тому що перед цим три або чотири рази були спроби обмежити прохід і вихід з наметового містечка, тільки нам, депутатам, поліція дозволяла їх носити. Тому я брав тоді дрова, а зараз сумку. Депутатів не чіпають «.

Семенченко додав, що у нього також є відео, на якому ці сумки ніс не тільки він, а й помічник.

На питання про те, що у наметовому містечку поліція знайшла зброю, а потім експертиза підтвердила, що зброя була бойовою, Семенченко відповів: «Зброї не було,був винятково мирний мітинг, а зброю підкинули».

Раніше Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів, що Семен Семенченко міг винести зброю з наметового містечка біля Верховної Ради перед слідчими діями 3 березня.

Джерело

Смотрите также

В ОАЭ молния убила 35 дорогостоящих соколов

В результате удара молнии в пристройку, где находились птенцы, в помещении начался пожар. Общая стоимость …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x