Домой / Новости / Половину дітей не пустять до школи і садочка: з’явилася нова жорстка заборона, батьки будуть шоковані

Половину дітей не пустять до школи і садочка: з’явилася нова жорстка заборона, батьки будуть шоковані

Через нову заборону учні не зможуть переступити поріг навчального закладу

Міністерство охорони здоров’я спільно з Міністерством освіти та науки України постановили не допускати невакцинованих дітей до навчальних закладів. Відповідні листи було направлено керівникам облдержадміністрацій.

Як йдеться у постанові, відвідувати державні навчальні заклади зможуть лише ті учні, які отримали профілактичні щеплення. Також до навчань допускаються учні, яким не можна робити щеплення через протипоказання.

прививки,

У переліку хвороб, проти яких необхідно робити щеплення, вказані кір, краснуха, епідемічний паротит, кашлюк, гепатит В, туберкульоз, правець, поліомієліт, Хіб-інфекції, а також дифтерія.

«Ураховуючи, що ризик масового поширення зазначених інфекцій особливо збільшується з початком навчального року просимо вжити заходів щодо забезпечення рекомендованого Всесвітньою організацією охорони здоров’я обсягу охоплення профілактичними щепленнями або недопущення невакцинованих (за відсутності протипоказань) дітей у заклади освіти. Зазначена вимога передбачена в статті 15 Законе України «Про захист населення від інфекційних хвороб», відповідно до якої дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється», – йдеться, зокрема, в листі.

Якщо в учнів є протипоказання щодо щеплень, їм повинні видати відповідну довідку. Рішення про допуск таких дітей до закладів повинна прийняти комісія лікарів. У разі ускладнення епідемічної ситуації, таким дітям можуть заборонити відвідувати школу чи дитсадок.

У МОЗ наголошують, що наразі в Україні достатньо вакцини, щоб охопити імунопрофілактикою всі вікові групи, які цього потребують.

Раніше повідомлялося, що українські діти гинуть після щеплень. Про це повідомив генеральний директор «Центр громадського здоров’яМОЗ» Володимир Курпіта. За його словами, в 2017 році 17 дітей загинули після щеплень.

«У минулому році в Україні було зафіксовано 17 смертей дітей після імунізації. Але ніхто не чув про якісь негативні інформаційні сплески в ЗМІ», – заявив він.

За його словами, це пов’язано з тим, що український ринок – це «місце для торгових воєн між різними компаніями».

Смотрите также

ООН опубликовала прогноз роста населения планеты

Число жителей планеты к 2050 году достигнет 9,7 миллиарда человек, но общий темп роста продолжит …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x