Домой / Новости / Польська газета “схрестила” Путіна з кістками: з’явилися фото видання

Польська газета “схрестила” Путіна з кістками: з’явилися фото видання

Польське видання Gazeta Polska випустило провокаційний додаток з портретом вождя Кремля Володимира Путіна

Портрет російського президента “схрестили” з кістками і розмістили на жовтому тлі, який дуже нагадує етикетку отрути “Циклон Б”. Її використовували нацисти в концтаборах.

Також на плакаті є напис “Achtung Russia!”, де подвійне “S” замінили на “блискавку” нацистських воєнізованих формувань СС.

Свіжий випуск з “путінододатком” вийшов 5 грудня.

Раніше така ж емблема з’явилася на польському телебаченні в програмі «Minęła 20».

Польські експерти з дипломатичного протоколу засудили подібні зображення, називаючи їх неприйнятними. За словами одного з них, якби подібне зображення було застосоване до польського президента, посол Польщі реагував би негайно.

«Неприпустимо перетинати границі. Це псує відносини з Росією, які і так досить прохолодні. Ведення дипломатії неможливо без належного ставлення до особистості і установи, яку вона представляє »,
– заявив експерт з дипломатичним протоколом і державним церемоній Януш Сіборі.

Втім, в польській Національній раді телебачення і радіомовлення повідомили, що до полудня четверга, 29 листопада, до регулятора не надходило жодної скарги на графіку в ефірі TVP Info.

джерело

Смотрите также

В Киеве осквернили памятник воинам АТО

Памятник постоянно подвергается нападениям вандалов В Святошинском районе Киева облили краской памятник воинам АТО. Об …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x