Домой / Новости / Популярний сайт “попутників” ввів платні опції: кому доведеться платити більше

Популярний сайт “попутників” ввів платні опції: кому доведеться платити більше

Популярний український сервіс транспортних перевезень оголосив про початок платного обслуговування

Міжнародна компанія BlaBlaCar, яка добре розвинулася на території України, вирішила ввести нові правила, які передбачають оплату деяких їхніх послуг.

Так, наприклад, пасажирам, які шукають собі перевізника – супутника необхідно буде оплатити «доступ» до переліку водіїв, в той час як раніше ця опція була абсолютно безкоштовною.

“З 10 жовтня 2018 р BlaBlaCar в Україні переходить на новий етап свого розвитку і запускає платні опції для пасажирів. Щоб користуватися BlaBlaCar, пасажирам потрібно придбати доступ до сервісу на 1 день або 1 місяць. Поїздки на короткі дистанції до 120 км залишаться безкоштовними. водії продовжать користуватися сервісом безкоштовно, як і раніше “, – пишеться на сайті компанії.

Повідомляється, що доступ на 1 місяць буде коштувати 59 грн. Так само буде існувати програма лояльності для тих, хто не часто використовує даний сервіс.

Тим, хто їздить рідко, доступ до сервісу пропонують придбати на 1 день за 49 грн.

“Публікація поїздок на BlaBlaCar безкоштовна, як і раніше. За доступ до сервісу платять тільки пасажири перед бронюванням поїздки”, – підкреслили в BlaBlaCar.

Смотрите также

Врач Трампа рассказал о состоянии его здоровья

Американский президент Дональд Трамп прошел медобследование, по результатам которого врачи сообщили об «отличном состоянии».   …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x