Домой / Где в Киеве? / Пранкер Вольнов: «українцям вистачило побитих студентів», а росіяни «утруться, проковтнуть і на роботу підуть»

Пранкер Вольнов: «українцям вистачило побитих студентів», а росіяни «утруться, проковтнуть і на роботу підуть»

Український пранкер Євген Вольнов, який повідомив про сотні загиблих при пожежі в ТРЦ «Зимова вишня» в Кемерові, порадив главі Чечні Рамзану Кадирову знайти хорошу пожежну сигналізацію для Кемерово.

На запитання «Обозревателя», чи не побоюється він «кадирівського» полювання, пранкер відповів: «Я затролив цілу Росію, чим РФ може мене налякати?»

Вольнов також прокоментував відкриття в Росії кримінальної справи і подачу його у міжнародний розшук.

«Росія така країна, в якій вони подають в розшук людей за дивним принципом. Згадайте, той самий Яценюк в Чечні. Тому, як і закони РФ, так і цю справу, порушену СК РФ, я верчу на осі», – заявляє пранкер, додавши, що й далі буде стежити за ситуацією в Кемерові.

За його словами, зараз ми спостерігаємо ситуацію, коли в Росії спалили майже 100 осіб, а вони «утруться, проковтнуть і на роботу підуть, бо там кредити на Ford Focus, і взагалі мені ніколи».

Пранкер порівняв побиття студентів на Майдані в 2013 році і пожежу в ТРЦ, назвавши росіян «нацією терпил».

«По-моєму, українцям вистачило побитих студентів, щоб вийти за рамки ось цього страху. Чомусь росіянам 80 вбитих, спалених корупцією людей, недостатньо для того, щоб взяти в свої руки? Ми що, на націю терпил чи що дивимося? Виходить так», – зазначив Вольнов.

Джерело

Смотрите также

Парк развлечений на ВДНГ приготовил много сюрпризов этой зимой

Зимние каникулы подошли к концу, но это не причина для хандры. В Киеве работает парк, …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x