Домой / Где в Киеве? / Притула пояснив, чому українцям варто говорити іноземцям «дякую», а не «спасібо»

Притула пояснив, чому українцям варто говорити іноземцям «дякую», а не «спасібо»

Для того, щоб іноземці, коли зустрічали українця, розуміли, чим він відрізняється від росіянина, при питання про мову в Україні слід наводити саме українські слова, а не російські.

Як приклад він навів ситуацію а аеропорті «Бориспіль», коли одного з працівників спитали як буде «thank you» його мовою, відповів «спасібо». Притулу це обурило, адже нещодавно під час спілкування в Канаді місцева мешканка була переконана, що в Україні всі говорять російською мовою, адже наша країна була частиною Радянського Союзу.

«І от один бориспільський засранець зробив все, щоб 6 американських туристів були переконані, що українською «Сенк’ю» буде «спасібо». І коли вони будуть чути від росіян «спасібо», вони не будуть бачити різниці між одними і другими. І для широкого загалу ми будемо залишатись «рашнс» або «парт оф сов’єт юніон вер ол спік рашн», – зазначив Притула.

Відтак він звернувся до усіх, щоб при спілкуванні з іноземцями говорити саме українські слова.

«Тому любі мої російськомовні друзі, а давайте будемо іноземцям казати «вітаю», «дякую» і «до побачення». Бо навчити «спасібо» їх є кому», – підсумував Сергій Притула.

Джерело: 24tv.ua/

Смотрите также

В Бейруте взрыв сравнили с ударом по Хиросиме

Взрывная волна сотрясла кварталы столицы Ливана, обрушились фасады нескольких зданий поблизости от порта, повреждены жилые …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x