Домой / Новости / Призначено нового командувача Десантно-штурмових військ

Призначено нового командувача Десантно-штурмових військ

Новим командувачем Десантно-штурмових військ Збройних сил України призначений Євген Мойсюк. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook міністра оборони Степана Полторака.

Результат пошуку зображень за запитом "Євген Мойсюк"

Полторак зазначив, що за результатами позачергових виборів народних депутатів попередній командувач Десантно-штурмових військ Михайло Забродський був обраний у Верховну раду.

«Вітаю з призначенням командувачем Десантно-штурмових військ генерал-майора Євгена Мойсюка. Він неодноразово виявляв героїзм та мужність при захисті територіальної цілісності України, тому впевнений — його досвід дозволить розвивати і зміцнювати потенціал Десантно-штурмових військ», — додав Полторак.

Призначено нового командувача Десантно-штурмових військ

Зазначимо, Мойсюк в 2004-2005 роках проходив службу у складі українського миротворчого контингенту в Іраку, з жовтня 2008 року по квітень 2009 року — у складі українського контингенту в Косово. У березні 2014-го керував перекиданням Дніпропетровської повітряно-десантної бригади, яку у Волноваському районі зустріли проросійські бойовики і сепаратисти. З грудня 2014 безпосередньо керував обороною Донецького аеропорту. Пізніше командував оперативно-тактичним угрупованням «Схід».

Джерело

Смотрите также

В Китае заявили о переломном моменте в борьбе с коронавирусом

Накануне а стране зарегистрирован рекордный показатель выздоровевших за день, который впервые превысил количество заболевших. В …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x