Домой / Новости / Просила назвати цифри, дивилася зіниці: спливли невідомі деталі ДТП із Зайцевою

Просила назвати цифри, дивилася зіниці: спливли невідомі деталі ДТП із Зайцевою

Співробітники правоохоронних органів розкрили невідомі деталі ДТП із Оленою Зайцевою

Про це повідомила колишня поліцейський Ляна Щербина, яка возила Зайцеву в наркологічний диспансер після аварії.

«Вона (Федірко – ред.) перевіряла її за якийсь таблиці, там вона у них висить, треба було швидко назвати цифри. Зіниці, здається, теж дивилася. Я могла в цей момент відвернутися, адже я не завжди була на неї повернена. І там є момент, коли Зайцева йде в туалет», – зазначила вона.

Більш того, Щербина також розповіла, що Зайцева зізналася у вживанні таблеток. За її словами, вона вживала темпалгін. При цьому все це, стверджує дівчина, знялося на її нагрудну камеру.

Додамо, стало відомо, де переховується зник свідок у справі Олени Зайцевої. Нарколог Олена Федірко, яка досліджувала аналізи учасниці резонансного ДТП у Харкові, за даними поліції, виїхала на непідконтрольні території Україні.

зайцева

А адвокат Зайцевої заявляє, що лікар-нарколог вирушила до хворої матері в Стаханов. Про це стало відомо на черговому судовому засіданні у справі про ДТП на Сумській.

Як повідомив суддя Попрас, в рапорті поліції зазначено, що 6 вересня правоохоронці прийшли за місцем проживання свідка. Їм відчинила двері жінка, яка не представилася. Вона сказала, що Олена Федірко виїхала на непідконтрольну Україні територію.

При цьому Євген Мельниченко, новий адвокат Олени Зайцевої, повідомив, що дзвонив Федірко, але трубку взяв чоловік, який сказав, що телефон знаходиться в ремонті. А сама лікар-нарколог поїхала до матері в Стаханов.

зайцева

Як повідомлялося, лікар-нарколог Федірко була єдиним фахівцем, яка бачила Зайцеву безпосередньо відразу після ДТП і могла візуально визначити, чи приймала учасниця ДТП якісь препарати або наркотики. Олена Федірко описала всі ознаки в протоколі, але в суді її так і не змогли допитати — експерт звільнилася і зникла.

ДТП сталося 18 жовтня 2017 року в Харкові. Тоді автомобіль Lexus RX під управлінням Зайцевої проїхав на червоне світло, зіткнувся з іншим авто, вилетів на тротуар та скоїв наїзд на 11 пішоходів, п’ятеро з яких загинули на місці, ще одна жертва ДТП померла в лікарні.

Смотрите также

В Киеве осквернили памятник воинам АТО

Памятник постоянно подвергается нападениям вандалов В Святошинском районе Киева облили краской памятник воинам АТО. Об …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x