Домой / Новости / Розкрито таємний план Путіна по Україні: час «Х» близько

Розкрито таємний план Путіна по Україні: час «Х» близько

Росія зробила ставку на нову стратегію, яка, на думку Кремля, повинна реалізуватися в Україні в наступному році

Подібну думку озвучив військовий експерт Олексій Арестович.

За його словами, Кремль розраховує на події, які повинні відбутися в 2019 році: вибори в Україні, Євросоюзі і США, сподіваючись на прихід проросійських політиків.

разруха, донбасс, война

“Поки дуже істотно не зміниться ситуація в Україні чи на Заході, або в самій РФ, просування не буде, збройний конфлікт триватиме в нинішньому млявому режимі. А ось наступний рік повинен стати справжнім рубіконом”, – зазначив він.

“Росія розраховує на українські вибори і на вибори в США. Також Кремлю важлива ситуація в Європейському Союзі, де продовжує процвітати її “правий інтернаціонал”. Москва спонсорує праворадикальні угруповання, які сьогодні популярні в Європі, в надії на те, що ці політики займуть місця в Європарламенті. Якщо цей сценарій буде реалізований, то в Брюсселі піднімуть питання про скасування санкцій “, – заявив Арестович.

Військовий експерт також розповів, що доля Донбасу залежить від результату ключових подій 2019 року.

Розкрито таємний план Путіна по Україні: час Х близько

“Тому подальший розвиток подій в зоні проведення бойових дій залежить від того, як ЄС, США і ми пройдемо 2019 рік. А 2020 рік – це пік боєздатності регулярної армії РФ, як заплановано. Тобто ще один Рубікон … І все може дуже сильно змінитися “, – підкреслив Арестович.

Як повідомлялося раніше, українцям розповіли, яку роль Кремль буде відігравати на майбутніх президентських і парламентських виборах. Про це розповів колишній російський політик і депутат Державної думи РФ Ілля Пономарьов.

Так, за його словами, Росія буде активно лякати українців, щоб ті зробили «правильний» вибір. В іншому випадку, Кремль буде погрожувати військовою ескалацією.

джерело

Смотрите также

В Китае заявили о переломном моменте в борьбе с коронавирусом

Накануне а стране зарегистрирован рекордный показатель выздоровевших за день, который впервые превысил количество заболевших. В …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x