Домой / Новости / Samsung розчарував новим браком: чому смартфони живуть недовго

Samsung розчарував новим браком: чому смартфони живуть недовго

Samsung останнім часом часто розчаровує своїх користувачів неякісної технікою

Техніка Samsung обладнується енергоефективними Super Amoled-дисплеями, користувачі все ж скаржаться на те, що їх смартфони живуть не дуже довго.

Прилетівший останній апдейт з Андроїд на пристрої Galaxy, як відзначають власники смартфонів, поїдає батарею активніше, ніж старенький Андроїд 6.0, хоча проблема криється не в самій операційці від Google, а в програмній оболонці Samsung.

Samsung розчарував новим браком: чому смартфони живуть недовго

Через це людям доводиться штурмувати спеціальні інтернет-ресурси, в яких детально описана процедура по поверненню старої ОС. Черговий камінь в город Samsung.

До слова, про те, смартфон Samsung ледь не спалив матір з дитиною: відео інциденту. Смартфон раптово спалахнув і встиг підпалити крісло.

Користувачі смартфонів Samsung продовжують скаржитися на проблеми після оновлення програмного забезпечення. Якщо раніше скарги надходили на нові моделі, то зараз справа дійшла і до відносно перевірених часом.

Samsung Galaxy Note 9 самсунг

Проблема торкнулася користувачів Samsung Galaxy S7, які оновили свої пристрої до Android 8.0 Oreo. Після поновлення на смартфонах запускається нескінченний цикл перезавантаження і в підсумку гаджети відмовляються працювати. Крім того, після поновлення апарати стали помітно нагріватися.

На жаль, деякі користувачі після покупки смартфона Samsung певної марки стають фанатами цього самого бренду і не бажають бачити в своїх пристроях ніяких вад, навіть якщо вони є серйозними.

galaxy 9

На момент виходу таких флагманів, як Самсунг Галаксі С7 / С7 Едж їх вартість перевищувала 30 000 грівен- саме в стільки оцінила південнокорейська компанія свої гаджети. Однак, через пів року ціна на дані девайси впала практично в 2 рази.

Для одних це добре, тому що не женучись за новинками можна істотно заощадити, а ось уже власникам доводиться несолодко. При бажанні продати ще гарячі, здавалося б, топові смартфони, люди втрачають половину вартості пристроїв. Для порівняння, iPhone не так стрімко дешевшають і через рік будь-яке актуальне яблучний девайс можна вигідно продати.

Смотрите также

Врач Трампа рассказал о состоянии его здоровья

Американский президент Дональд Трамп прошел медобследование, по результатам которого врачи сообщили об «отличном состоянии».   …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x