Домой / Новости / Столичні служби підготувалися до снігопаду, який синоптики прогнозують 12 січня — КМДА

Столичні служби підготувалися до снігопаду, який синоптики прогнозують 12 січня — КМДА

За прогнозом синоптиків, у суботу, 12 січня, у Києві знову очікується сніг. Наразі механіки, водії та механізатори шляхово-експлуатаційних підприємств «Київавтодору» уважно перевіряють технічний стан спеціальної техніки, здійснюючи у разі необхідності її оперативний ремонт, аби у суботу вся техніка могла забезпечити своєчасне прибирання. Про це інформують у КК «Київавтодор», передає УНН з посиланням на прес-службу КМДА.

У цілодобовому режимі тривають роботи з зимового утримання вулично-дорожньої мережі, адже навіть невеликий сніг вимагає оперативної реакції та реагування, зазначають у комунальній корпорації.

Так, після чергового вечірнього снігу в усіх районах столиці ввечері 10 січня та уночі 11 січня проводилися роботи з механізованого та ручного прибирання.

На світанку 11 січня автодорівці провели превентивну обробку протиожеледними матеріалами штучних споруд, спусків, підйомів, а також вулиць зі складними умовами руху.

Не припиняються роботи й удень. Зокрема, для недопущення утворення ожеледі триває періодичне оброблення сходових маршів, наземних пішохідних переходів, тротуарів та зупинок громадського транспорту, які обслуговуються підприємствами корпорації, посипальними матеріалами.

Смотрите также

В Сети показали учения танков Abrams и Т-72

В танковых учениях в Польше участвовали более 10 тысяч военных и более 30 единиц бронетехники. …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x