Домой / Новости / Свято з мотузкою на шиї: росіяни пробили нове дно, такого не чекали навіть від них

Свято з мотузкою на шиї: росіяни пробили нове дно, такого не чекали навіть від них

В Омську (Росія) придумали абсурдну розвагу з шибеницею, коли кожен охочий міг приміряти на шию петлю

Варто зазначити, як не дивно, таких охочих вистачало.

“В Омську на святі Дня міста встановили шибеницю і кожен бажаючий зміг приміряти петлю на себе. Це, звичайно, покруче, ніж млинці з лопати, та й дешевше”, – йдеться в повідомленні в мережі.

Користувачі соцмережі не змогли пройти повз такого. На це дійство відреагували саркастично.

“*олбойоби, ви ще гільйотину встановіть!”, “Щоб кожен бажаючий міг самостійно відрубати собі голову. Suicide booth будка самогубств з Футурами стає реальністю))”, “Кожен раз думаєш, що вже здивувати нічим, але вдається”, “Ми думали , що вже на дні, але знизу постукали “,” Дурні ще й селфі роблять з мотузкою на шиї. Коли у місцевої влади мізків на більше нема на що більше не вистачило? Або коштів?”, “Влада народу тренажер поставила. Тренуйтеся дорогі, скоро стане в нагоді», – пишуть в коментарях.

Зазначимо, в мережі висміяли фотографії автомобіля в окупованому РФ Криму, на заднє скло якого повісили портрет президента Росії Володимира Путіна. Відзначається, що шанувальника Путіна виявили в Сімферополі. “Життя вдалося. Сімферопольський скріпоносець. Якість не дуже, фото було в русі”, – йдеться в повідомленні.

“Таких і в Алушті повно. Смішно, звичайно, що у людей в мозку, і чи є він взагалі? І ще, напис на таких колимагах “На Берлін”, а чому не на Колиму?”, “Це вже клінічний випадок”, “Цікаво, задні ліхтарі йому побили за ці картинки або давно так їздить?”, “На Жигулях такі і їздять”, “І де вони такі тачки беруть”, “Багажник на мотузці! Все що потрібно знати про любителів х**ла!)”, “Тачка для перемоги”, – прокоментували фото в мережі.

джерело

Смотрите также

В Киеве осквернили памятник воинам АТО

Памятник постоянно подвергается нападениям вандалов В Святошинском районе Киева облили краской памятник воинам АТО. Об …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x