Домой / Новости / Таке міг зробити тільки психопат: з’явилися подробиці розправи над відомою журналісткою

Таке міг зробити тільки психопат: з’явилися подробиці розправи над відомою журналісткою

З’явилися нові деталі вбивства болгарської журналістки Вікторії Маринової, тіло якої виявили після ефіру про корупцію в країні

Як відомо, її знайшли мертвою в парку прикордонного міста Русе, де вона працювала останні роки на місцевому телебаченні. Поліцейські встановили, що жінка померла в результаті удару по голові і задушення, а перед цим вона була згвалтована.

Глава МВС Болгарії заявив, що не варто пов’язувати смерть Маринової з її професійною діяльністю. Колеги журналістки також повідомили, що Вікторія не отримувала погроз, хоч і розповіла про корупцію в Болгарії.

Під час останнього ефіру вона з колегами обговорювала розкрадання коштів Євросоюзу. Суть була в тому, що розподілом коштів займалася компанія GP Group. Вона знаходила підрядників на будівельні об’єкти для інфраструктури, але економила на робочих і матеріалах, а різницю виводила в офшори.

Деякі журналісти впевнені, що вбивство Маринова є попередженням для інших співробітників медіа, які займаються антикорупційними розслідуваннями.

Досвідчені слідчі Болгарії кажуть, що ніколи не стикалися з подібною жорстокістю. Такий злочин, за їхніми словами, міг зробити цілковитий психопат, або той, хто готовий на все заради своїх особистих інтересів.

Місцеві видання впевнені, що злочин пов’язаний тільки з професійною діяльністю покійної. Перед смертю Маринова звинувачувала болгарських чиновників в незаконному арешті своїх колег, які також розслідували розкрадання коштів Євросоюзу.

джерело

Смотрите также

В Киеве осквернили памятник воинам АТО

Памятник постоянно подвергается нападениям вандалов В Святошинском районе Киева облили краской памятник воинам АТО. Об …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x