Последние новости
Домой / Новости / Тернопільські брати Олег та Степан Барни продали Дністер

Тернопільські брати Олег та Степан Барни продали Дністер

Загроза екологічної катастрофи та побоювання людей за власну безпеку тепер стали реальністю. Укргіденерго все ж будуватиме каскад ГЕС на річці Дністер.

Незважаючи на численний бунт та протести громад, більше того – застереження науковців, жадібні держслужбовці на чолі з братами Олегом та Степаном Барною та заступником голови ТОДА Іваном Крисаком, мило підтанцьовують гендиректору “Укргідроенерго” Сироті. Той заявив, що до 2026 року на Дністрі і в Каневі вже будуть функціонувати електростанції.

Найбільше дивує те, що Тернопільською обласною радою було заборонено будівництво. Втім Барни та Крисак знайшли спосіб обійти рішення та набити власні кишені: тепер ради сіл, які розташовані біля місць зведення ГЕС будуть вирішувати чи будувати там електростанції. Ясна річ, що і тут вони викрутяться й «зарішають» усе на власну корисливу вигоду.

Варто зазначити, що в адміністрації навіть створили трьохмісячну комісію, яка начебто вивчатиме «питання будівництва ГЕС»

Так, ціною людської безпеки (зниження якості питної води, затоплення сіл) та вбивством екосистеми, Барни й Крисак, які є головними лоббістами спорудження електростанцій, задовільнять свої меркантильні інтереси. Цим самим вони поставлять під загрозу природну та історико-культурну спадщину одного з семи природних чудес України – Дністровського каньйону та остаточно знищать будь-яку довіру громадян.

Нагадаємо, що дев’ять років тому, мешканці села поблизу річки Дністер вже пережили повінь, – тоді затопило багато обійсть. Вода піднялась на 6 метрів, а воосховище має бути більшим аж на 9 метрів. Зараз люди побоюються, що їхні будинки можуть просто піти під воду.

Та жодні факти непоправного нищення природи та людських життів не турбує тернопільських шахраїв, які засіли в облдержадміністрації. Прикро, що такі особи продовжують керувати областю, а ще страшніше – повільно руйнують її.

Додамо, що ще в 2011 році олігархи Фірташ та Льовочкін “прощупували грунт”, як їм зайти на Дністер. Свої проекти вони втілювали через агенцію ще одного корупціонера з Тернопільщини – Владислава Каськіва, але Майдан та Революція Гідності значно ускладнили плани із забудовою Дністра.

Зараз схоже олігархи відновили свої наміри, а політичні повії брати Барни – один нардеп, інший губернатор є досить гнучким інструментом для знищення цілої екосистеми Тернопілля.

Смотрите также

Росія випробовує на українцях нову зброю, таке на Донбасі побачили вперше

Російські окупанти на Донбасі отримали новітні засоби протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби від РФ Про …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *