Домой / Новости / Українська пісня увійшла в топ-10 світового чарту

Українська пісня увійшла в топ-10 світового чарту

Популярна композиція “Плакала” молодої української групи KAZKA увійшла в топ-10 світового чарту сервісу Shazam

Про це повідомив генеральний директор звукозаписної компанії “mamamusic” Юрій Нікітін на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

За його словами, це перший випадок, коли україномовна пісня викликає такий світовий резонанс.

“Сьогодні трек KAZKA” Плакала “увійшов в топ-10 пісень світового чарту Shazam. І, як пишуть експерти, це перший випадок в історії української музики, коли пісня українською мовою викликає такий резонанс у світі”, – написав Нікітін.

Нагадаємо, українська група KAZKA представила драматичне відео на пісню, яка підірвала українські хіт-паради.

Супервідомої український гурт KAZKA презентував кліп на пісню «Плакала», яка вже встигла підірвати українців в соціальних сетах. Варто зазначити, що цю пісню солістка присвятила важкої дівочої долі, про здатність українок відроджуватися через гіркі сльози, про діючий рецепт стирання поганих спогадів.

Популярність групи досягла далеко за межі України. Яскраву, самобутню, українську музику групи KAZKA слухають в Молдові, Болгарії, Росії, Литві та прогресивних Нью-Йорку, Токіо, Лондоні та інших містах.

Раніше представник України на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2018» представив чуттєву композицію про самотність.

На своїй офіційній сторінці в соцмережі український артист Melovin презентував нову пісню українською мовою. Ліричний трек отримав назву «З тобою, зі мною, и годі».

Смотрите также

Врач Трампа рассказал о состоянии его здоровья

Американский президент Дональд Трамп прошел медобследование, по результатам которого врачи сообщили об «отличном состоянии».   …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x