Домой / Новости / Українців змусять платити комуналку за сусідів: що це значить

Українців змусять платити комуналку за сусідів: що це значить

Вже скоро українців можуть зобов’язати оплачувати комунальні послуги за своїх сусідів

Про це заявив генеральний директор “Київводоканалу” Дмитро Новицький.

За його словами, після того, як Кабмін затвердить методику розподілу між споживачами обсягів спожитих комунальних послуг, мешканців багатоквартирних будинків в Україні зобов’яжуть оплачувати всю вартість води, яка була використана в їхньому будинку.

коммуналка, субсидия, тариф

“У столиці майже 95% всіх багатоквартирних будинків обладнані спеціальними приладами обліку холодного водопостачання. У кращому випадку, показники загального лічильника повинні дорівнювати сумі всіх лічильників, які встановлені у всіх квартирах”, – зазначив він.

Як розповідає Новицький, на практиці таке трапляється дуже рідко через магніти, якими користуються недобросовісні споживачі для підкручення показників на лічильниках. Ще одним поширеним способом крадіжки ресурсів є врізки в домову мережу холодного водопостачання, яким зазвичай грішать юрособи, які дислокуються на перших поверхах будівлі.

счетчики, коммуналка

Гендиректор підприємства зазначив, що “Київводоканал” теж втрачає воду через різні аварії і витоки в загальній системі постачання. Крім того, в літній період багато неврахованої води йде на полив прибудинкової території.

“Що робити українцям, щоб не платити за несумлінного сусіда, який поставив собі магніт на лічильник? По-перше, таких людей потрібно виявляти силами жителів і обслуговуючих організацій (ОСББ, ЖБК та т. Д.). Якщо у вас виникли найменші підозри, то відразу звертайтеся до водоканалів. Наприклад, сьогодні існують антимагнітні пломби “, – заявив гендиректор” Київводоканалу “.

Керівник підприємства порекомендував також перевірити юридичних осіб, що займають приміщення на перших поверхах будинків, а також стежити за станом внутрішньобудинкової мережі холодного водопостачання, щоб в майбутньому можна було попередити аварії.

Смотрите также

Стало известно, когда ожидать массовый запуск электронного билета в Киеве

Массовый запуск единого электронного билета в общественном транспорте в Киеве анонсируют в ближайшее время. Об …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x