Домой / Новости / Улюблений фільм Мегна Маркл — вибір герцогині вражає, зовсім не королівські смаки

Улюблений фільм Мегна Маркл — вибір герцогині вражає, зовсім не королівські смаки

Незважаючи на те, що зараз Меган Маркл перебуває в статусі британської герцогині, її улюбленим фільмом була і залишається американська молодіжна комедія

Як повідомляє Express, у своєму вже видаленому блозі The Tig Меган Маркл обговорювала з читачами свій улюблений фільм. Стрічкою, від якої дружина принца Гаррі простов захваті, виявилася комедія 2000 року про чірлідинг з Кірстен Данст у головній ролі – “Досягни успіху” (англ. Bring It On).

Картина “Досягни успіху” розповідає про дівчат з команди підтримки американського коледжу, які відчайдушно борються за перемогу на регіональних змаганнях з танців. На шляху до бажаного кубку капітан команди Rancho Carne Toros Торренс Шипман (Кірстен Данст) зіткнеться з невдачами, хитрощами суперниць і навіть зрадою.

Цілком можливо, що Меган Маркл, яка виросла в Лос-Анджелесі і вчилася в школі для дівчаток, теж в юності була чірлідеркою. Тому дух фільму їй настільки близький.

джерело

Смотрите также

Луценко передал дело Тимошенко в САП

Генпрокурор Украины, Юрий Луценко, сообщил, что заявление от «Центра Протидії Коррупції» (ЦПК), о возможном совершении …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x