Домой / Новости / В армії виникла серйозна проблема: Україна ризикує залишитися без захисників

В армії виникла серйозна проблема: Україна ризикує залишитися без захисників

Українська армія переживає кризову ситуацію: в Києві набрали лише 8% призовників

Про це розповів військовий експерт Іван Апаршин.

Він пояснив, чому в Україні виникла така серйозна проблема з армією.

призыв в армию, срочная служба

“Я думаю, що ми втратили можливість, якби люди самі, за покликом йшли захищати країну. Якщо тоді ми б заклали цей фундамент, прийняли відповідні рішення і забезпечили б розвиток цієї складової, я думаю, що була б зовсім інша картинка. А сьогодні – примусовий призов. Я переконаний, що, якщо ми внесенням відповідних рішень скасуємо примусовий призов, це ніяк не вплине на боєздатність нашої армії”, – сказав експерт.

Він також зазначив, що армія часто витрачає ресурси даремно.

“Якщо ми призиваємо, ми відразу говоримо: він не піде воювати! Для чого тоді призиваємо його? Значить, ми просто витрачаємо ресурси. Мені потрібен член екіпажу танка, мені потрібен член екіпажу БМП, а якщо ми туди не можемо призначити, для чого ми закликаємо юнаків? Значить, ми відриваємо їх від навчання, від роботи для того, щоб вони виконували якісь функції з обслуговування когось? Він буде прибирати територію? Або він буде ходити в наряд на кухню? », -зазначає експерт.

«Начальник Генерального штабу говорить, що через зміну системи харчування Збройних сил ми збільшили кількість людей, які обслуговують армію, на 15 тисяч осіб. Тобто ми весь час говорили, що нам потрібно збільшити частину людей, які воюють, по відношенню до тих людей, які займаються забезпеченням, в співвідношенні 70 на 30%, а ми сьогодні призиваємо молодих людей для того, щоб вони займалися обслуговуванням, і це десь приблизно – 50 на 50%”, – заявив Апаршин.

На його думку, немає сенсу призивати людей, які не підходять для служби в армії.

служба в армии, военнослужащие

“Вони повинні пройти підготовку, це правильно. Але вони можуть пройти підготовку в системі територіальної оборони. Виконання плану за призовом в Києві 8% – це просто вирок системі. Значить, ми вибрали невірний шлях, його треба міняти”, – резюмував Іван Апаршин.

Смотрите также

На Нотр-Дам собрали миллиард евро — СМИ

Запущен интернет-портал, через который можно сделать пожертвования на восстановление собора. Сумма пожертвований, обещанных на восстановление …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x