Домой / Новости / В Україні ліквідували відомий банк: названа причина

В Україні ліквідували відомий банк: названа причина

Державний регулятор вирішив відкликати ліцензію у одного з великих в Україні банків

Як повідомила прес-служба Нацбанку, ця фінансова установа також було виключена з Державного реєстру банків.

У державному регуляторі також відзначили, що даний банк прийняв рішення про добровільне припинення діяльності.

банк карта

Відзначається, що мова йде про “БМ Банк”, який є донькою російського державного банку ВТБ.

Національний банк відкликав банківську та генеральну ліцензії на здійснення валютних операцій в даній банківській установі.

“БМ Банк” вже став шостим за рахунком банком, який припинив свою діяльність на території України за власним бажанням. Раніше аналогічна доля спіткала “Діві Банк”, “КБ Фінансовий партнер”, “Алекс-Банк”, “Промислово-фінансовий банк” і Кредит Оптима Банк”.

Процедура добровільного припинення банківської діяльності стала можливою завдяки закону “Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків”, який був прийнятий в березні минулого року.

Також відомо, що причиною для відкликання банківської та генеральної валютної ліцензії є узгодження банками з Нацбанком плану припинення і повне виконання зобов’язань, пов’язаних із здійсненням банківської діяльності.

банк

Також повідомлялося, що НБУ займається створенням національної криптовалюта. Електронна валюта дозволить українцям захистити свої кошти і значно прискорить проведення транзакцій. Парламент, в свою чергу, пропонує врегулювати ринок криптовалюта в країні.

У НБУ заявили, що електронна валюта буде випускатися і працювати під повним контролем держави. Завдяки електронній гривні НБУ хоче зменшити обсяг готівки в обігу, так як країна витрачає великі кошти на випуск і обслуговування банкнот

Смотрите также

Экс-президент Перу получил три года тюрьмы

Педро Пабло Кучински подозревается в коррупции и отмывании денег. Его дело связано с бразильским строительным …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x