Домой / Новости / В Україні підрахували кількість кандидатів в президенти: такого в історії ще не було, справжня аномалія

В Україні підрахували кількість кандидатів в президенти: такого в історії ще не було, справжня аномалія

В Україні зафіксована аномальна активність серед кандидатів, які виявили бажання брати участь у президентській виборчій кампанії

Таку інформацію повідомив директор Комітету виборців України Олексій Кошель.

За його словами, організація займається моніторингом різних сфер виборчої компанії і дослідженням активності політичних партій, але такої “аномалії” ще ніколи не спостерігали.

“Наші фахівці моніторили різні сфери виборчої кампанії і досліджували активність існуючих в Україні політичних партій. І станом на сьогоднішній день в країні 28 політиків виявили бажання брати участь у президентській кампанії. Такої аномальної активності ще ніколи не було”, – розповідає він.

“В Україні зафіксована надзвичайно аномальну високу активність серед кандидатів в президенти. І тут мова йде тільки про тих, які офіційно заявили про своє бажання брати участь у виборах, або про тих, щодо яких інформували керівники політичних партій”, – зауважив Кошель.

Експерт пов’язав подібну аномалію з парламентськими виборами, які заплановані на осінь наступного року.

“У кандидатів є спокуса обміняти навіть свій невеликий рейтинг на прохідне місце в тій чи іншій партії. Або вони хочуть створити базу для участі своєї політичної сили в парламентських виборах”, – підсумував Кошель.

Варто відзначити, що в 2014 році у виборах брав участь 21 кандидат, в 2010 – 18, в 2004 – 24, а в 1999 році – 13.

Також повідомлялося, що одним з варіантів вирішення кризової ситуації з інститутом виборів в Україні могла б стати система добровільно обмеженого виборчого права.

Відповідно до системи, кожен громадянин після настання повноліття для доступу до участі у виборах повинен пройти іспит зі знання державного устрою України, її історії, культури, ну і, звичайно, мови.

джерело

Смотрите также

В Киеве осквернили памятник воинам АТО

Памятник постоянно подвергается нападениям вандалов В Святошинском районе Киева облили краской памятник воинам АТО. Об …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x