Домой / Новости / В Україні створено робочу групу для інтеграції ромів

В Україні створено робочу групу для інтеграції ромів

Правоохоронці створили робочу групу з питання інтеграції ромської національної меншини в українське суспільство.

Про це інформує 10 липня департамент комунікації МВС.

До робочої групи увійшли представники МВС, Нацполіції, Державної міграційної служби, Національної академії внутрішніх справ, Офісу Ради Європи в Україні, Міністерства соціальної політики, Міністерства юстиції, Міністерства культури, СБУ, КМДА, ромських громадських організацій.

 

За словами заступника міністра внутрішніх справ Тетяни Ковальчук, «необхідно врегулювати прогалини в українському законодавстві та розробити відповідні алгоритми взаємодії для того, аби всі почувалися безпечно та мали рівний доступ до соціальних та адміністративних послуг».

«Ми маємо перейти від декларативних намірів до практичних дій», наголосила Ковальчук.

Спеціаліст проекту Ради Європи з питань ромів Зола Кондур зазначила, що офіс РЄ в Україні наразі запускає проект щодо національних меншин.

«В ньому наявний ромський компонент. Він передбачає міжінституціональну співпрацю задля вирішення всіх проблемних питань, зокрема документування ромів та забезпечення безпеки в місцях компактного та стихійного проживання ромської національної меншини», – сказала Кондур.

джерело

Смотрите также

В Киеве осквернили памятник воинам АТО

Памятник постоянно подвергается нападениям вандалов В Святошинском районе Киева облили краской памятник воинам АТО. Об …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x