Домой / Новости / Витік азотної кислоти під Дніпром: розкрито причину екологічної катастрофи

Витік азотної кислоти під Дніпром: розкрито причину екологічної катастрофи

Правоохоронці Дніпропетровської області розкрили причину, через яку в регіоні сталося екологічне лихо з азотною кислотою

Про це повідомляє прес-служба ГУ НП області.

«В ході розпочатого по 1 ч. ст. 267 (порушення правил поводження з вибуховими, легкозаймистими та їдкими речовинами або радіоактивними матеріалами) кримінального провадження будуть встановлені причини витоку хімічної речовини та особи, які можуть бути причетні до цього», – йдеться в повідомленні.

Більш того, у поліції уточнили, що причиною екологічного лиха.

«Подія трапилася 7 серпня близько 13:50 в п’яти кілометрах від села Петриківка на автодорозі «Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка». Під час руху автомобіля «Volvo» стався витік азотної кислоти. Попередньою причиною є несправність зливного крана. 30-річний водій з’їхав з дороги в лісостеп», – підкреслюється в тексті повідомлення.

Додамо, Дніпропетровській області загрожує масштабна екологічна катастрофа — отрута, що знищує все живе. У Дніпропетровській області протекла автоцистерна з концентрованою азотною кислотою. Про це повідомляє прес-служба ДСНС в Дніпропетровській області.

7 серпня, 14:09 на трасі Дніпро-Кобеляки-Решетилівка під час руху автоцистерни з азотною кислотою стався витік особливо небезпечного реактиву. Всього перевозилося 8 тонн хімічного реагенту. Скільки саме витекло на землю — невідомо.

Співробітники ДСНС створили водяну завісу для осадження хмари випарів. В даний момент рятувальники усунули витік речовини, вирішується питання про доставку нейтралізуючої речовини.

Азотна кислота – одна з найбільш небезпечних в ряду неорганічних кислот. Вона надзвичайно отруйна. За ступенем впливу на організм відноситься до речовин 3-го класу небезпеки. Її пари здатні викликати подразнення дихальних шляхів, задуху та часткову або повну втрату зору. Після хімічних опіків азотною кислотою на шкірі залишаються глибокі виразки. Крім того, при ураженні шкіри цим реактивом залишається характерне жовто-буре забарвлення.

джерело

Смотрите также

В Киеве осквернили памятник воинам АТО

Памятник постоянно подвергается нападениям вандалов В Святошинском районе Киева облили краской памятник воинам АТО. Об …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x