Домой / Новости / ВМС США обмежать свою діяльність в Атлантиці, аби захистити китів

ВМС США обмежать свою діяльність в Атлантиці, аби захистити китів

Військово-морські сили Сполучених Штатів погодились обмежити шумну активність у певних районах Атлантичного океану, аби захистити китів.

Експерти побоюються, що використання активного сонара (гідролокатора) та вибухівки під час навчань і випробувань кораблів може бути причетним до зменшення популяції атлантичних китів.

Починаючи з середини листопада, ВМС США розширять зони вздовж східного узбережжя США, де буде заборонене використання сонару та вибухівки.

Крім цього, за даними Popular Mechanics, американські ВМС також обмежать проведення так званих «шокових випробувань», коли декілька тонн вибухівки підривають під водою біля військового корабля для перевірки його міцності.

У флоті погодились не проводити шокові тести у період з 15 листопада до 15 квітня, коли мають народжуватися атлантичні кити.

Крім цього, ВМС будуть передавати цивільним кораблям дані про місця, де бачили китів.

Захисники навколишнього середовища вважають, що вибухи, а також імпульси активного сонару, які гучніші за 235 децибелів, шкодять китам і можуть призвести до аномальної поведінки, яка в свою чергу призводить до травмування і смерті китів.

Як повідомляє організація з захисту морських ссавців Whale and Dolphin Conservation, наразі популяція атлантичних китів нараховує лише близько 430 особин, серед яких лише 100 самок здатні на розмноження. Цей вид китів майже винищили китолови у XIX сторіччі, і, на відміну від багатьох інших представників родини китових, атлантичні кити з незрозумілих причин майже не відновили свою популяцію. Атлантичних китів також називають «міськими», через те, що вони зазвичай проживають недалеко від населеного узбережжя і страждають від зіткнень з кораблями.

джерело

Смотрите также

Врач Трампа рассказал о состоянии его здоровья

Американский президент Дональд Трамп прошел медобследование, по результатам которого врачи сообщили об «отличном состоянии».   …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x