Домой / Новости / Встаємо з колін: в Криму паніка через різкий обвал рубля, все тільки починається

Встаємо з колін: в Криму паніка через різкий обвал рубля, все тільки починається

У мережі знайшли причину різкого падіння національної валюти Росії – рубля

На ситуацію звернув увагу блогер КРЫМский бандеровец у Twitter.

“Крим. Жителі Сімферополя прокоментували падіння рубля. А жителі Керчі обговорили користь санкцій”, – підписав він свій пост, прикріпивши відповідний скріншот.

Повідомлення зацікавило користувачів мережі і зібрало чимало коментарів.

“С – стабільність!”, “Як країна з такими ресурсами так низько падає через санкції і падіння на фондових біржах? Як так?”, “Так ще хочуть кіно закордонне заборонити. Вважаю, потрібно все заборонити: автопром, електроніку, ліки і тд. Я так розумію, жигуль дасть посмоктати Феррарі одразу через рік”, – відзначили в мережі.

Інші зазначили: “А ресурси тут при чому? Справа в тому, щоб розум був, а не ресурси.” Якщо б провалилася Росія, то не було б жодного збитку, ні хвилювання в людстві. “Іван Тургенєв “Дим”, “Це не рубль так дешево коштує, це Крим так дорого обходиться…”.

Нагадаємо, російська валюта продовжує бити всілякі антирекорди на біржах, реагуючи на нові пакети санкцій США. Так, 10 вересня рубль оновив антирекорд 2016 року. На торгах за долар просили 70 рублів. Євро, в свою чергу, вирішило не відставати за доларом в ціні. На Московській біржі курс виріс по відношенню до рубля до позначки в 81,2 рублів. Подібні показники були зареєстровані два з половиною роки тому.

У російському уряді намагаються переконати населення, що такі стрибки тимчасові, і нинішня волатильність курсу рубля не носить системного характеру. Однак, у Рахунковій палаті визнали, що зростання валюти безпосередньо пов’язане з новим пакетом санкцій Вашингтона.

Смотрите также

ООН опубликовала прогноз роста населения планеты

Число жителей планеты к 2050 году достигнет 9,7 миллиарда человек, но общий темп роста продолжит …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x