Домой / Новости / Я думала, українці брешуть: росіянка пояснила, чому їй соромно за країну

Я думала, українці брешуть: росіянка пояснила, чому їй соромно за країну

Росіяни починають прозрівати, що не всі в країні так гладенько, багато плачуть

Росією прокотилася хвиля мітингів проти пенсійної реформи Путіна. Спецзагони з протестуючими особливо не церемонилися – били від малого до великого.

Слідом за безсердечним побиттям мирних жителів бійцями ОМОНу і Росгвардіі мітингувальники стали скаржитися на дії уряду.

“Мені соромно, мені дуже соромно. Ну невже ось так народ бити можна? За Росію мені соромно», – витираэ сльози жінка, учасниця антипутінського мітингу.

Інші жінки, що знаходяться поруч, також витирають сльози. Мітингувальники вражені жорстокістю і безцеремонністю російських силовиків.

«Я думала, українці брешуть. Ось я була на Кіпрі, мені українці розповідали, я думала, що вони брешуть. Чесне слово, знаєте, як я захищала Путіна, свою Росію …», – говорить активістка.

У той же час присутні відзначають, що Путін і Росія – не одне й те саме.

«Коли Росія прийшла за Кримом -” українці брехали “. Коли Росія прийшла за Донбасом – “українці брехали”. І ось тепер, коли прийшли за їхніми пенсіями, а протестуючих почали бити, настав несподіване “прозріння”. Простий збіг? Так от таких збігів сам Кисельов про * уел б! », – написав у Твіттері користувач Vitauskas, що розмістив відео.

У мережі коментують слова жінки.

«Прозріла одиниці, решта планктон наполегливо вірить і молиться на царя Путю! До загального прозріння їх повинні, напевно, розстрілювати тисячами в упор і то вони будуть впевнені, що Путя не знає що їх вбивають! »,« Виявляється можна вірити не тільки своїм очам, вухам і зомбоящик, але ще й людям »,« Москва сльозам не вірить », – пишуть фоловери.

Россия

Як раніше повідомлялося, мітинги в Санкт-Петербурзі переросли в бойню – там силовикам дозволили бити навіть дітей. Затримано більше 1000 чоловік.

Найбільше затриманих було у Санкт-Петербурзі – 450, Єкатеринбурзі – 58 осіб. Трохи менше постраждали в Омську – 43. У Краснодарі силовики затримали 28 активістів. По Москві інформація відсутня.

Россия

Як повідомляє російське представництво «Радіо Свобода», в Москві в акції брали участь близько 4 тис. осіб. Спецназівці вишикувалися в ланцюг і тіснили мітингувальників. Тих, хто спробував прорватися через кордон, жорстоко били кийками і поливали сльозоточивими засобами. Багато людей втрачали свідомість, але поліція не звертала на це увагу. Одному з пенсіонерів стало погано, але силовики, не зважаючи на стан чоловіка, силоміць тягнули його до “воронка”.

За інформацією телеканалу «Дощ», в Санкт-Петербурзі силовики з особливою жорсткістю затримували протестуючих. Бійці ОМОНу кидали в автозаки всіх без розбору – пенсіонерів, жінок і, навіть, дітей.

Поліцейські затримали хлопчика, якому на вигляд близько 10 років. Дитина плакала, коли його вели в автозак. Слід зазначити, що дитині скрутили руки і тягли його, як особливо небезпечного злочинця.

Смотрите также

ООН опубликовала прогноз роста населения планеты

Число жителей планеты к 2050 году достигнет 9,7 миллиарда человек, но общий темп роста продолжит …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x