Домой / Новости / Замість свята – штрафи: киян попередили про новорічних браконьєрів, як їх розпізнати

Замість свята – штрафи: киян попередили про новорічних браконьєрів, як їх розпізнати

Офіційно ярмарки стартують з 15 грудня

У Києві вже почали продавати новорічні ялинки, попри те, що офіційно дозволен відкривати ялинкові ринки лише з 15 грудня. Громадян попереджають, що дерева можуть бути нелегальними, а наживаються на новорічних святах — браконьєри.

Про це пише «Сьогодні».

Одну з таких точок помітила поблизу станції метро «Дорогожичі». Дерева розкидані просто на тротуарі. Щодо цін, то вони стартують від 200 грвиень.

«У нас чотири точки – дві тут і ще дві на Лук’янівці. Привезли їх з Чернігівської області», – розповів нам продавець, додавши, що вони працюють законно.

Однак на самих деревах були відсутні які-небудь чіпи, які є сертифікатом якості. Як розповіли «Сьогодні» в мерії, такі точки продажу новорічних красунь є незаконними, і городянам необхідно повідомляти про них в поліцію або в департамент благоустрою КМДА. З такими порушниками будуть всіляко боротися та застосовувати санкції.

«Всім нелегальним торговцям будуть видані приписи, а після почнеться демонтаж таких точок. Штраф за порушення становить для юридичної особи 1700 гривень, а для фізичної особи – 800 гривень», – розповіли нам в КМДА.

Офіційні ярмарки відкриють у кінці наступного тижня, їх у столиці буде 190.Придбати на них деревце можна буде з 7 ранку до 17 години.

«Зараз ми тільки починаємо укладати договори з підприємцями. Вони повинні нам надати пакет документів, серед яких повинна бути інформація про якість і походження дерев. Повинен бути укладений договір на прибирання територій після закінчення ярмарку та вивезення ялинок, які не були продані. Також всі дерева мають бути прочипованими», – розповів Андрущенко.

джерело

Смотрите также

На Нотр-Дам собрали миллиард евро — СМИ

Запущен интернет-портал, через который можно сделать пожертвования на восстановление собора. Сумма пожертвований, обещанных на восстановление …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x