Домой / Новости / Землю накриє вогняний армагеддон: є тільки один спосіб врятуватися

Землю накриє вогняний армагеддон: є тільки один спосіб врятуватися

Справжня катастрофа загрожує Землі через глобальне потепління

Вважається, що зростання глобальної температури на планеті всього на 2 градуси за Цельсієм – це межа, який планета ще може пережити без катастрофічних змін рівня світового океану, ситуації з питною водою, продуктів харчування, флори і фауни.

Експерти називають три основні етапи, які допоможуть запобігти Армагедону.

Для того щоб утримати потепління планети на рівні 1,5 градуса або менше, все вчені погоджуються, що викиди вуглецю в атмосферу після 2020 року повинні різко скоротитися – так, щоб до 2050 року досягти нульового рівня.

Вирубка тропічних лісів дає близько 20% щорічних викидів парникових газів в атмосферу. Тому збереження лісових покривів – логічний крок у зменшенні викидів вуглецю.

Земля

Вчені будуть продовжувати стежити за траєкторією карбонових викидів, щоб визначати, чи рухається світ у бік своїх амбітних планів щодо стримування глобального потепління.

Зазначимо, американські вчені вели спостереження за білими ведмедицями і виявили причину, через яку полярні мешканці змушені голодувати.

Білі полярні ведмеді голодують під час періоду полювання в Арктиці через глобальне потепління, яке спровокувало танення льоду. До таких висновків прийшли вчені. Американські вчені в ході дослідження спостерігали за дев’ятьма ведмедицями навесні з 2014-го по 2016 рік у морі Бофорта.

белый медведь

Дослідники відзначають, що глобальне потепління в Арктиці відбувається в два рази швидше, ніж на решті планеті. Коли лід тане, ведмедям доводиться довше пересуватися, щоб знайти місце для лову видобутку, говориться в дослідженні.

джерело

Смотрите также

Луценко передал дело Тимошенко в САП

Генпрокурор Украины, Юрий Луценко, сообщил, что заявление от «Центра Протидії Коррупції» (ЦПК), о возможном совершении …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x