Домой / Новости / Жириновський голосно осоромився перед цілим залом, знадобилася допомога: кадри ганьби

Жириновський голосно осоромився перед цілим залом, знадобилася допомога: кадри ганьби

Скандальний російський політик Володимир Жириновський прилюдно осоромився під час інавгурації свого соратника

Інцидент стався в Росії у Володимирській області, губернатором якої був обраний представник ЛДПР Володимир Сипягін. Лідер політичної сили – Володимир Жириновський відвідав церемонію інавгурації свого однопартійця і тут же опинився в центрі уваги через безглуздий конфуз.

Піднімаючись на сцену, Жириновський зачепився за останню сходинку і ніяково впав на коліна перед цілим залом та журналістами. Один з фотографів, що підійшли до сцени, тут же кинувся на допомогу політику і допоміг йому піднятися.

Пізніше російські ЗМІ повідомили, що з Жириновським все в порядку, і після свого падіння він все ж виступив з промовою.

Раніше ми писали про те, що один із найскандальніших політиків Російської Федерації Жириновський зробив гучну заяву, повідомивши про те, що Російська Православна церква зазнала поразки і тепер «головною православною країною світу» є Україна.

Про це політик розповів, виступаючи в ефірі пропагандистської програми «Вечір з Володимиром Соловйовим» на телеканалі «Росія 1».

Несподіване прозріння головного пропагандиста і кривдника нашої держави пов’язане з тим, що політик упевнений, в Україні більшовики знищили набагато менше церква, ніж в Російській Федерації, так УПЦ і дістанеться Томос.

«Порошенко заявляє, що Україна стає найбільшою православною країною. Ви уявляєте, він частково прав. Тому що в Україні всі парафії, церкви, храми були збережені, а в основному зруйновані в Росії. Ось як зробили руками більшовиків в Кремлі! Здавалося б, руйнували церкви по всій радянській країні. Ні – в основному за етнічною Росії спалюють, руйнують. В Україні збереглася. І там зараз реально більше парафій, храмів, монастирів. Якщо вони отримують автокефалію, то вони проголошують себе вже головною православною країною. І як би говорять, що Москва тепер уже – не третій рим», – з обуренням сказав одіозний політик.

джерело

Смотрите также

В Киеве осквернили памятник воинам АТО

Памятник постоянно подвергается нападениям вандалов В Святошинском районе Киева облили краской памятник воинам АТО. Об …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x