Домой / Новости / Знаменита українка-красуня показала фото без макіяжу: Не впізнати

Знаменита українка-красуня показала фото без макіяжу: Не впізнати

Інстаграм поповнився ще одним чудовим оновленням прямо з голлівудської богеми: Ольга Куриленко, показала щось таке, що викликало у її фоловерів абсолютно логічне захоплення

Приголомшливо талановита українка, а нині справжня, без перебільшення, голлівудська зірка Ольга Куриленко, оживила свою Інстаграм-стрічку простим і добрим фото.

Що вразило, так це те, що образи, створювані нею на екрані, цілком відповідають її істинної натурі. Ну, по вкрай мені так починає здаватися, дивлячись на її фото.

Ніяких тобі зведених до неба очей, витягнутих, як у риб губ. Нічого подібного. Людина зробила ранкове (швидше за все) Селфі, як це роблять тисячі осудних жінок, які не прагнуть відобразити себе в сучасному тренді “Силіконової долини”.

Куриленко, Айронс

Власне, що ще можна сказати про фотографії? Тут вся Оля Куриленко. Українська дівчина, яка волею власного таланту встала в один ряд з самими приголомшливими жінками Джеймса Бонда «многологии» легендарної Бондіани.

Підписники голлівудської зірки не змогли не оцінити її таке просте і відкрите обличчя, звільнене від декоративної косметики.

“Тобі вдається залишатися прекрасною, зберігаючи свою індивідуальність, в світі, де можна з легкістю щось собі підправити. Захоплююся тобою, тому що ти, це-ти!”, “Хто-небудь дайте відповідь мені Ольга щаслива? Мені так би хотілося щоб вона вийшла заміж за будь-якого свого партнера типу Бена Аффлика або Деніеля Крейга … але якщо вона щаслива я заспокоюся” « ” пощастило тобі із зовнішністю, Ольжич! Вії на місці, брови – теж. Гарної форми ока. А деякі макіяж змивають – повне розчарування…”, “Торнаторе молодець таки. 100% попадання в роль. Не здивуюся, якщо спецом писалося під Ольгу. Наш чоловік», “Не впізнати”

Смотрите также

Участники «желтых жилетов» ворвались в тюрьму

Около 50 участников акции «желтых жилетов» прорвались на территорию тюрьмы в городе Дижон на востоке …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x