Домой / Происшествия / А якби тобі так зробили: українців насмішив силовик з газовим балоном, курйозне фото

А якби тобі так зробили: українців насмішив силовик з газовим балоном, курйозне фото

Мітинг біля ГПУ викликав в мережі яскраві жарти

Біля входу в Генпрокуратуру вранці 17 вересня зібралися кілька сот патріотично налаштованих громадян – учасників АТО, членів радикальних організацій, народних депутатів, громадських діячів. Вони витягли з ладу одного з охороняли будівлю правоохоронців, а з інших зірвали берети і шоломи, викинувши їх у натовп.

Частина мітингувальників, намагаючись не допустити провокацій, створила коридор для виходу десятка силовиків з натовпу. Коли ті пішли, двері знову спробували зламати. Але пущений газ атакуючих розігнав.

Тим часом в мережі триває обговорення фото, зробленого під час атаки активістів на Генеральну прокуратуру в Києві 17 вересня. На знімку, опублікованому Радіо Свобода, співробітник спецслужб розпорошує сльозоточивий газ в сторону … своїх товаришів по службі, а не в сторону озвірілого натовпу.

Знімок викликав сміх у користувачів, які стали пропонувати підписи до фото.

«Ща я їх розжену, пацани», – запропонував свою версію користувач Дмитро Самолюк.

«Це відповідь на питання: а якби тобі так зробили», – припустив Віталій Цимбалюк.

Ще один користувач «дізнався» в невмілому співробітника спецназу популярного політика.

Але більшість коментаторів відверто сміється над комічною ситуацією.

До речі, в поліції заявили про семи постраждалих під стінами ГПУ правоохоронців. На даний момент не відомо, чи був серед цих постраждалих і відображений на знімку боєць.

Також раніше повідомлялось, що нова зупинка в Харківській області викликала яскраві жарти в мережі. У Харківській області пафосно відкрили автобусну зупинку. На радісну подію зібралися місцеві жителі.

На «урочистостях» з приводу запуску «стратегічного об’єкту» були присутні чиновники, школярі з короваєм, стрічка – неодмінні атрибути радянської епохи.

Посмішки, повітряні кульки, мудрі керівники і радісні діти, захоплений натовп – все як в СРСР.

Новина викликала бурхливі обговорення в мережі. Зокрема, користувачі відзначили, що зупинка знаходиться в полі, так як дорога поруч з нею майже не проглядається. «Зверніть увагу на саму дорогу біля зупинки!», «Не дорога, а мрія!», «Дороги не бачу. Що, зупинка в полі», « Дорога відсутня, зате зупинка стоїть», – пишуть фоловери.

Смотрите также

В Киеве такси Uber «перевернуло» грузовик-автовышку Киевпастранса

Skoda ударила «Газ» в бок, после чего водитель коммунальной машины потерял управление и перевернулся на …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x