Домой / Происшествия / Геть з Поштової площі: в центрі Києва натовп оточив Кличко, фото з місця подій

Геть з Поштової площі: в центрі Києва натовп оточив Кличко, фото з місця подій

Під стінами КМДА проходить акція протесту проти будівництва торгового центру на Поштовій площі

Вранці в четвер, 11 жовтня, активісти зібралися перед будівлею КМДА. Сьогодні там має відбутися засідання Київради, на якому пакетом може бути розглянуто питання про повернення громаді ділянки на Поштовій площі. Кореспондент Politeka розповіла про те, як проходить акція і поділилася ексклюзивними фотографіями з місця подій.

акция протеста кгга

Раніше вказана ділянка на Поштовій площі була передана під будівництво торгового центру, однак після того, як на площі почалися розкопки, громадськість виступила проти забудови історично важливої ​​ділянки.

Проекти, які Київрада може розглянути сьогодні, припускають можливість виведення ділянки з-під забудови.

Саме за це і виступають активісти. Вони також вимагають, щоб замість ТЦ на Поштовій площі відкрили музей.

Спочатку вони планували потрапити на засідання, однак у них виникли труднощі у зв’язку з неповним попереднім списком і помилками в прізвищах учасників акції.

Мітингувальники дочекалися появи мера Києва Віталія Кличка і поцікавилися його позицією з питання будівництва ТРЦ. Міський голова голослівно пообіцяв, що музей на площі буде відкрито, проте зауважив, що відмова інвестору, який отримав дозвіл на будівництво ТЦ в 2008 році, буде означати виплату містом неустойки.

Кличко також прокоментував труднощі з допуском учасників акції на засідання, заявивши, що для цього їм потрібні перепустки. Після цього мер втік від активістів.

акция протеста кгга

акция протеста кгга

Один з активістів – Леонід – розповів, що думки столичної влади і громади в питанні будівництва розійшлися.

Учасники акції вимагають будівництва музею і розриву інвестиційної угоди. Влада посилається на те, що неустойка інвестору складе 1 млрд грн, але ця сума ніде не регламентована. Проте, за словами активіста, зараз йде обробка депутатів під голосування проти розриву інвестиційного договору, хоча ще недавно підтримки в КМДА було досить, щоб задовольнити вимогу громадськості.

акция протеста кгга

акция протеста кгга

Смотрите также

В Киеве ВАЗ «перебежал» 5 полос трассы поперек и влетел в отбойник — видео странного ДТП

По словам представителей полиции, несколькими часами ранее этот автомобиль совершил ДТП в Киевской области и …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x