Домой / Происшествия / Горе трапилося в родині Віктора Павліка, співак благає про порятунок сина

Горе трапилося в родині Віктора Павліка, співак благає про порятунок сина

В сім’ї народного артиста України Віктора Павліка сталося горе

В сім’ї українського співака Віктора Павліка сталося страшне горе. У молодшого сина співака Павла діагностували саркому – рак хребців. Про це співак повідомив на своїй сторінці Facebook.

Віктор Павлік у розпачі просить про допомогу всіх небайдужих.

“Звертаюсь до вас, друзі, за допомогою. Біда, не знаєш коли приходить і звідки. Зараз мені потрібна ваша підтримка як ніколи. Все це дуже жахливо, коли стосується дітей. В мого молодшого сина Павла Саркома. Рак хребців”, – написав співак.

Під постом Павліка фанати висловили співчуття та морально підтримали співака:

“Вікторе, я завжди казав, що зі світу по нитці і буде сорочка! Хай одужує пошвидше, а ви тримайтесь! Світ не без добрих людей, невідомо, що з кожним з нас завтра станеться! Я з вами!”, “Вітя все в Божих руках,я вірю Бог з тобою ми будем молитись за вас”, “Я не уявляю, я навіть не осознаю до кінця як це. Це велика біда”, “Я не розумію ,що колегам по цеху (маю на увазі сцену) важко зібрати для дитини необхідну суму ?” – пишуть люди.

Нагадаємо, кілька днів тому Віктор Павлік засвітився на концерті скандального екс-регіонала

народний артист України Віктор Павлік виступив на заході, який організував колишній член Партії регіонів Євген Мураєв. Відео виступу музиканта розмістили на сторінці “Бойкот російської попси” у мережі Facebook.

“На піар-заході російських посіпак Мураєвих виступив Віктор Павлік. На тому самому, на котрому принципово відмовилася виступати Христина Соловій, коли дізналася, хто її хоче використати. А народний артист України Павлік радо виступив, ще й подякував Богу за це. На відео цього немає, але пишуть, що в одній з пісень він навіть проспівав “Мураєв наш президент”. Колись Павлік уже вибачався, що підписав звернення проросійських радіомагнатів проти українських пісенних квот. Вибачатиметься й цього разу? Знов лихий попутав?” – сказано в повідомленні на сторінці групи.

джерело

Смотрите также

В Киеве такси Uber «перевернуло» грузовик-автовышку Киевпастранса

Skoda ударила «Газ» в бок, после чего водитель коммунальной машины потерял управление и перевернулся на …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x