Домой / Происшествия / Інтим-скандал з дітьми в Одесі отримав продовження: все, що відомо

Інтим-скандал з дітьми в Одесі отримав продовження: все, що відомо

В Одесі поліція втрутилася в скандал, який спалахнув через рекламу елітної білизни, в якій знімалися діти

Як повідомила глава департаменту ювенальної превенції Нацполіціі Лариса Зуб, силовики притягнуть до відповідальності батьків, які дозволили своїм 12-річним дітям зніматися в скандальній рекламі елітної білизни.

За її словами, зараз призначений цілий ряд експертиз.

“Зараз проводяться експертизи, після яких слідчий зможе прийняти рішення і кваліфікувати необхідну статтю. До відповідальності будуть притягнуті батьків школярок”, – заявила вона.

Зуб впевнена, що публікація таких фотографій може обернутися для дітей та батьків серйозною небезпекою.

“Люди з порушеною психікою можуть зацікавитися подібними фотографіями, які були оприлюднені в мережі. Аж до того, що ці люди захочуть дізнатися адресу і метою спробувати вистежити дитину”, – підсумувала правоохоронець.

Правоохоронці зазначають, що це не перший скандал, пов’язаний з дитячими фотографіями. Не так давно в одному з дитсадків Запоріжжя фотограф без відома батьків зробив знімки напівоголених дітлахів дошкільного віку.

Також повідомлялося, що в Одесі спалахнув сепаратистський скандал. В Одесі звільнився за власним бажанням заступник начальника експлутаційно-технічного відділу навчальних судів, практики і працевлаштування Одеської морської академії Олександр Калінін, який повісив портрет в своєму кабінеті убитого ватажка бойовиків так званої “ДНР” Олександра Захарченка з чорної стрічкою

У мережі тут же послідувала реакція мережі. Користувачів хвилювало лише одне питання: невже ніхто із співробітників інституту не бачив раніше портрет бойовика у колеги в кабінеті.

Смотрите также

Происшествия на дорогах Киева: Сводка за 2 июля

В Киеве в четверг, 2 июля, случилось несколько происшествия на дороге. В четверг, 2 июля, …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

x